Що таке Розумний будинок

Кожен мріяв про власний будинок, який так часто показують у фільмах? Будь-хто хотів би взяти в руки “чарівний” пульт з безліччю кнопок, натискаючи на які можна включити розслаблюючу музику, поставити чайник і розігріти смачну вечерю. Але ніхто навіть подумати не міг про те, що тепер у століття сучасних технологій це все реально і можливо.

Розглянемо ж тепер детальніше, яких помічників ми тепер може встановити в свій будинок, щоб зробити життя простіше і зручніше.

“Сухе” життя вдома

Всі ми чули про те, як знайомих знизу затопили сусіди зверху і після були довгі розгляди про те, хто і як повинен відшкодувати заподіяну шкоду. Для запобігання таких ситуацій рекомендується встановити в будинок датчики протікання води. Ці датчики, як правило, складаються з 1-контролера, 2-датчиків і 3-запірної арматури з електропроводами. Вони досить легко виявляють протікання і відразу ж перекривають подачу води, що допомагає заощадити і сімейний бюджет, і Ваші нерви.

У щоденному пошуку

Затрималися в будинку проводячи час в пошуку ключів і знову потрапили в пробку? Щоб таких казусів більше не відбувалося і Вам не доводилося проводити ранкову гімнастику в пошуку ключів, придумали гаджети, завдяки яким ви зможете відстежити місцезнаходження будь-якої речі, до якої ви прикріпили датчик. У спеціальному додатку, встановленому на ваш телефон, ви побачите карту, в якій буде відображено місце розташування «потеряшки».

Зручно те, що датчик ви можете прикріпити до будь-якої речі, будь то пульт від телевізора або навіть домашній вихованець, який любить тікати з дому. У додатку ви можете також закріпити за кожним предметом “своє” місце і додаток нагадає Вам, якщо предмет знаходиться не там.

Найголовніше-погода в будинку

Для підтримки постійного гарного самопочуття, важливо стежити за температурою і вологістю повітря. У цій нелегкій і трепетне справі Вам зможуть допомогти системи клімат-контролю, в яких присутній і денний, і нічний режими, а для тих, у кого вдома є особиста бібліотека і для тих, кому подобається нестандартна температура будинку вбудована многозонность систем (це дозволяє встановлювати індивідуальний показник для кожної кімнати), що, погодьтеся, дуже зручно.

Ранок починається з кави

Як же важко іноді прокидатися і думати про те, що доведеться вилазити з теплого ліжка і йти на роботу, коли на вулиці так холодно. Взимку і восени Вас не будить своїми теплими променями яскраве сонечко і не щебечуть радісно пташки, але Вас може розбудити будильник, який одночасно з цим почне і готувати для вас каву! Набагато приємніше прокидатися під приємний запах свіжоприготованого напою, а якщо кава не найкращий Ваш друг, то будильник може приготувати і чай. Такому чуду техніки ми повинні бути вдячні британському дизайнеру Джошуа Ренуфу.

Ліжко, з яким можна ніколи не вставати-легко

Існують спеціальні чохли з вбудованими USB-роз’ємами, які одягаються на ніжки ліжка, що дозволяє Вам не вставати в пошуках зарядки або тягнуться до розетки і намагатися підключити телефон та інші пристосування (годинник, навушники і тд), коли ви вже розслабилися і так не хочете вставати.

З поверненням!

Існують також система автоматичного управління освітленням і розумний дверний замок, які при злагодженій роботі зроблять повернення додому ще приємніше. Система автоматичного управління світлом, наприклад, допомагає заощадити на електриці, так як вона може вимикати невикористовувані прилади, також можна вибрати потрібний рівень підсвічування і створити відповідну обстановку для будь-якого заходу.

Розумний дверний замок за допомогою вбудованого відеодзвінка допоможе вам побачити і навіть поговорити з людиною, яка прийшла в гості в період вашої відсутності, ну або таким чином можна відстежити таємного шанувальника, що залишає подарунки.

Світло-дзеркальце, скажи…

Збираючись на роботу зручно давати вказівки самому собі у відображенні, які відразу ж будуть виконуватися – це все завдяки дзеркалу з голосовим помічником. Таким чином ви можете регулювати освітлення самого дзеркала або навіть включити чайник.

Не бійтеся експериментувати і нехай Ваш будинок буде затишним і високотехнологічним.