Що таке розумна GSM розетка і як нею користуватися

04 Вересня 2021

Сьогодні побутова техніка може здивувати своїм функціоналом, наприклад, смарт-годинник, який може вимірювати відстань, пульс; роботи-пилососи, які допоможуть з прибиранням; а також інша розумна техніка, яка звільняє від рутиною роботи по дому. 

Однією з деталей розумного будинку є розумні розетки, які можна буде встановити в кожній кімнаті для зручного використання.

GSM-розетка: якими функціями вона володіє

Розумна розетка-це посередник між електроприладом і розеткою, до якої він підключається. Саме за допомогою такого пристрою можна буде управляти мережею на відстані за допомогою встановленого на телефон мобільного додатку. 

Всередині розумної розетки можна знайти плату і GPS-модуль. Також є можливість вставити всередину Sim-карту, за допомогою якої з’явиться відмінна можливість відправляти повідомлення на прилад, за рахунок чого і здійснюється регулювання подачі електроенергії в механізм, який підключений. 

За допомогою встановленої в будинку розумної розетки можна більше не турбуватися щодо питання того, вимкнений праска, а також будь-який інший електричний прилад з мережі.

Види GSM-розеток: які варіанти розумних розеток бувають

Розетки можуть відрізнятися за способом управління, який може бути наступним:

  • передача сигналів через Wi-Fi;
  • ручне керування;
  • управління за допомогою відправки повідомлення або ж здійснення дзвінка.

Розрізняються моделі розумних розеток також за кількістю роз’ємів:

  • поодинокий;
  • у вигляді подовжувача;
  • у формі блоку з 3-ма і більше роз’ємами.

Завдяки великій різноманітності розеток можна буде підібрати найбільш підходящий варіант по функціоналу і іншим параметрам для свого будинку.

Застосування розумних розеток: для чого їх можна використовувати

За допомогою встановлених в будинку таких розумних розеток можна буде здійснювати наступне:

  • Дистанційно відключати ті чи інші електроприлади, перебуваючи поза домом;
  • можна буде контролювати підключення або відключення електроприладів за допомогою свого телефону;
  • можна переглядати параметри приладів-рівень напруги і температуру нагрівання;
  • можна буде налаштувати час роботи приладів, наприклад, відключати непотрібну техніку на нічний час роботи.

Саме завдяки такій розумній розетки можна буде в будинку тримати всю наявну техніку під контролем. Безсумнівно, розумні розетки спростять весь процес управління своїм будинком. Саме тому такі пристрої користуються великим попитом. 

Перед тим, як вибрати найбільш підходящий варіант розумної розетки, необхідно спочатку ознайомитися з її характеристиками, описом, також потрібно продумати, де саме буде розміщена розетка. Якщо сигнал буде передаватися через SIM-карту, то доведеться також купити їх в тій кількості, в якій будуть придбані і розетки. 

До кожної моделі розетки буде додаватися інструкція, за допомогою якої можна буде самостійно провести настройку розумного приладу і відразу ж почати його використовувати в різних кімнатах в будинку.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка