Чек-лист потреб, які рано чи пізно зроблять з вас володаря смарт-житла

05 Грудня 2021

Багато мешканців квартир і приватного сектора досі не вірять в корисні функції розумного будинку. Але якщо уважно придивитися до того, що вони пропонує собою «розумний будинок», то стає ясно будь – кому-його варто встановлювати в житло. Для цього є кілька серйозних причин.

Комфорт і економія

Комфорт в житло став визначальним в наш час. Адже люди зможуть краще висипатися і як наслідок-відрізнятися більш високою працездатністю. Наприклад, якщо своєчасно опустити жалюзі, то приємна темінь буде готова в будь-який час. Навіть вдень! Також може автоматично включатися будь-яка побутова техніка в будинку. Або відключатися в допомогою радіорозеток. Варто активувати останні, як техніка через певний час вимкнеться. І економія електричної енергії складе до 10%, оскільки техніка, що працює в режимі очікування, повністю відключиться. І система розумного будинку в житло тільки за рахунок цього окупається швидко.

Велика Житлова площа

Що робити, якщо квартира або будинок відрізняється великою житловою площею? Часто працюють кілька спліт-систем, які для кожної кімнати підтримують певну температуру. Часом потрібно бігати, щоб вручну відрегулювати комфортну температуру у всьому житлі – це забирає час, фізичні сили і часто веде до одного – перевитрати енергії. В цьому випадку, якщо встановлювати систему розумного будинку, то температура у всьому житло буде регулюватися в автоматичному режимі.

Тривала відсутність

  1. Полив квітів. Що робити, якщо доведеться довго бути відсутнім поза свого будинку? Невже пускати квартирантів? Ні в якому разі! Потрібно встановити систему розумного будинку, яка зможе робити практично все за людей – підтримувати мінімальну температуру, щоб квіти взимку не замерзли, і також їх своєчасно поливати за допомогою спеціальних пристроїв.

  2. Свійські тварини. Система розумного будинку також дозволить в автоматичному режимі годувати і поїти домашніх тварин. Якщо брати до уваги, скільки беруть профільні притулки за нагляд тварин, то стає ясно-краще віддати цей процес автоматичній системі, яка в точно призначений момент заповнить годівницю сухим кормом!

  3. Імітація присутності. Всі дивилися фільм “Один вдома”, де злодії вирішили пограбувати багатий будинок в силу того, що господарі поїхали на Різдво в Париж. Але якщо встановити систему розумного будинку, то можна домогтися імітації присутності господарів – вона періодично буде включати світло в кімнатах або навіть гарантувати гавкіт собаки.

Безпека

Під час виїзду з дому, багато хто думає – вимкнули кран в будинку? Відключили праска чи ні? В системі розумного будинку все це можна вирішити-встановлюються датчики, які відключають воду з системи ХВП і ГВП в автоматичному режимі. Протікання води як не бувало! І як зазначено вище, якщо закріпити на стандартні розетки радіорозетки, то останні автоматично знеструмлять побутову техніку в потрібний момент.

У систему безпеки прекрасно інтегрується відеодомофон з однією або декількома камерами. Варто його інтегрувати з системою розумного будинку, як можна за допомогою інтернету направляти камеру в будь – яку сторону-на двері або навколишній простір. Гідність сучасних відеодомофонів полягає в довговічності роботи-варто встановити нові батарейки, як система зможе працювати в автономному режимі до 6 місяців.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка