Бездротова система для штор

05 Грудня 2021

Ви здивуєтеся, наскільки важливі штори в будинку (особливо в таких людних місцях, де квартири стоять близько від вікна до вікна), вони відіграють важливу роль в декорі, створюючи атмосферу і зближуючи кімнату – як килимки. Отже, як же в гру вступають розумні штори?

Що ж, це нескладна концепція: розумні штори-це звичайні штори, за винятком оснащених двигуном механізмів і спеціальних датчиків, що забезпечують віддалений доступ в додатках, які керують дистанційне керування шторами в залежності від необхідності. Загалом, це досить розумні і інтуїтивно зрозумілі пристрої.

Як використовувати розумні штори?

За допомогою легкого моторизованого ривка розумні штори автоматично повністю відкриються або закриються в залежності від вашої команди. Розумними шторами можна управляти дистанційно, так що Попрощайтеся з необхідністю вставати зі свого зручного сідала і закривати штори вручну. Одним простим клацанням або натисканням кнопки ваші штори будуть відкриватися і закриватися елегантно плавним і, що найголовніше, безшумним рухом. Ви також можете встановити бездротовий настінний вимикач, що працює від батарейок, на обідньому столі, на стіні поруч з дверима або на тумбочці в спальні – в будь-якому місці.

Якщо у вас є можливість використовувати дротову технологію, ви можете подумати про провідні двигуни. Це дозволяє інтегрувати штори в систему домашньої автоматизації, яка ідеально підходить для великих і важких жалюзі, оскільки у неї буде постійне джерело живлення для моторизації. Якщо, з іншого боку, ви турбуєтеся про необхідність відремонтувати свій будинок, щоб розмістити в ньому двигун для штор, є ще один варіант використання акумуляторної батареї, яка забезпечує рішення для бездротового живлення, тому вам не доведеться ставити під загрозу свій інтер’єр.

Основні особливості розумних штор:

  • Функція таймера дозволяє користувачам планувати час відкриття і закриття завіси кожен день.

  • Пульт дозволяє вам керувати шторами у вашому домі без додатка для розумного будинку.

  • Функція “Touch and Go” дозволяє легко управляти фіранкою легким дотиком.

Як ще можна їх контролювати?

Якщо використання пульта дистанційного керування здається трохи незручним (і не дай бог, якщо ви його десь втратите), ще один спосіб моторизувати жалюзі і штори-завантажити і використовувати інтуїтивно зрозуміле мобільний додаток, яке управляє вашими шторами з одного зручного місця – того самого смартфона, який приклеєний до долоні. Якщо ви хочете повністю звільнити руки, ви можете використовувати функцію голосового управління, підключивши штори до інтелектуальних динаміків, таким як Google Home, Яндекс.Станція або Amazon Echo Dot, і просто попросити їх “відкрити штори”!

Немає нічого кращого, ніж прокидатися від природного сонячного світла, коли ви можете запрограмувати свої штори так, щоб вони відкривалися за вашим бажанням, не кажучи вже про використання голосових команд, щоб відкривати їх в ідеальне положення для певних налаштувань освітлення!

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка