8 розумних гаджетів для дому, які допоможуть нам у побуті

У сучасному світі, в якому інтернет і бездротові мережі зайняли значуще місце, люди не уявляють своє життя без гаджетів. Ці пристрої здатні автоматизувати вагому частину домашніх справ, так як управляються зі смартфона.

Розумні гаджети для дому, які допоможуть нам в побуті.
Гаджети, які забезпечують безпеку приміщень:
1. Смарт замок

Цей замок встановлюється поверх звичайного, може використовуватися в приватному будинку, квартирі або в офісі. Він оснащений модулем Bluetooth і управляється смартфоном на невеликій відстані. Такий замок автоматично відкривається і закривається, повідомляє Вас про час використання і доступ.

2.Камера спостереження

Вибираючи розумну камеру, ви зможете контролювати ситуацію, коли вас немає вдома. Подивитися, чим зайняті діти або літні люди. Сучасні моделі зберігають архів на карті пам’яті або в хмарі. Зараз популярні наступні моделі камер:

– Canary, найдоступніша за ціною, знімає зі звуком і вимірює параметри повітря в приміщенні, які передає на смартфон

– Nest Cam, пише звук без фонового шуму, має значний кут огляду, зняті відео ролики залишаються в сховищі

– Камера Nest Cam Outdoor, має мікрофон, дозвіл Full HD і інфрачервоні світлодіоди

3. Захисні датчики

Вони встановлюються на вікна і двері, працюють від акумулятора і контролюють відкривання і закривання, і виконують наступні функції:

– відключають сигналізацію

– вмикати світло

– вимикають Кондиціонер, якщо відкривається вікно

4. Розумні розетки

Даний гаджет виглядає як звичайна розетка, але управляється зі смартфона. Може змінювати яскравість світла, визначити енерговитрати приладу і навантаження на розетку, включити і вимкнути прилад в заданий час.

Гаджети, які забезпечують комфорт для людини:
1.Розумні кліматичні системи

Кліматична система в будинку допоможе встановити комфортні умови, вибрати температурний режим і вологість. Встановлені термостати підвищують ефективність використання приладів опалення і допомагають економити.

2.Смарт помічники

Розумні колонки і станції допомагають управляти технікою, включати ТВ програми, вибирати радіостанцію, шукати інформацію в Інтернеті, можуть завести таймер.

3.Смарт світильники

Зараз на ринку представлені лампи, які управляються зі смартфона і виконують такі функції:

– змінюють яскравість або колір освітлення

– виконує функцію колонки

– мають голосове управління

– служать станцією для бездротової зарядки (лампа HomeTree Light Of The Tree)

4. Розумна побутова техніка

Сучасні холодильники, чайники, духовки і пральні машинки теж стали розумними. Сучасний холодильник не тільки забезпечує зберігання продуктів, але і служить гучномовцем при розмові, а смарт пилосос прибирає квартиру і сам відправляється на базу для підзарядки.

Серед представленого розмаїття розумних гаджетів, кожен з вас зможе вибрати свій, виходячи зі своїх уподобань і завдань, які покликані вирішити розумні смарт – прилади.