5 незрівнянних систем розумного будинку з Aliexpress

Технологічні новинки від “Алі Експрес«, щомісяця з’являються на ринку, вони ідеально підходять до інтелектуальної системи»Розумний Дім”. Розглянемо найвідоміші з них.

1. Світлодіодна лампа

Інтенсивність освітлення регулюється за допомогою смартфона

Повинен бути Bluetooth 4,0, вбудований функціонал зберігає різні види софта:

iOS 8,0;
Android 4,3.

Працює більше 16 млн. відтінків, є різні динамічні режими. А також функціонал по синхронізації. Також є:

Мікрофон.
Яскравість.
Управління з використанням пульта.

Софт можна сказати по двох каналах:

google play;
APP Store.

Є голосове управління (7 мов). Кількість підключень для» андроїд ” – це 4 лампи. Для системи-IOS6 шт.

2. Пульт управління: Wifi

Працює в мережі Wi-Fi. Підтримує і контролює стану. Статус надається

EWeLink. Дає можливість вмикати або вимикати пристрої на відстані. Можливе підключення до восьми таймерів. Також можливо підтримувати різні девайси по включенню і відключення освітлення в системі «Вай-фай». Всі операції можна виконувати з використанням одного смартфона.

Робота сумісна з софтом:

Amazon Echo.
Echo Dot.
Amazon Tap.
Google Home.
Google Nest.

Відрізняється вигідно хорошим функціоналом і простий в роботі. Має мініатюрні параметри: 89х37х24 мм.

3. Wi-Fi розетка

Є можливість регулювати роботу на відстані. Є шанс перевіряти рівень енергії, збирати статистику і контролювати рівень споживання.

у ватах

вартість (тільки для SP3S)

Є таймер, який відповідає за своєчасну активацію девайса. Якщо розетка знаходиться в режимі очікування, то вона автоматично може відключатися. Вигідно відрізняється простим віддаленим управлінням. Виглядає естетично привабливо.

4. WiFi вимикач

Сенсорний девайс, що дозволяє економити енергію в режимі онлайн. Управляється за допомогою смартфона. Здатний паралельно працювати з декількома приладами (до 3 шт.). Здатний витримати потужність до 2250 Вт. Сумісний з усіма варіантами ОС “Андроїд»і “ІОС”). Корпус виконаний з надміцного пластику, не боїться різких ударів, не боїться високих температур.

Виглядає сучасно і естетично привабливо, підходить практично для будь-якого інтер’єру. Є голосове управління через Wi-Fi сокет. Працює через софт:

Amazon Alexa.
Google Home.

Виконує настройку паралельну у восьми таймерів. Перемикання може робитися з використанням двох десятків телефоном одночасно. Налаштування можна робити з використанням роутера.

5. Патрон, регульований через Wi-Fi

Патрон “Вай-Фай” здатний підключатися до лампочки Е27. Є шанс управляти лампами з використанням софта-додатки WeLink (за допомогою смартфона). Додатковий функціонал доступний для монтажу до восьми таймерів, які дозволяють включати вимикати лампи. Працює від мобільного софта WeLink, який дозволяє без зусиль контролюватися всі девайси в режимі онлайн. Е27 ідеально сумісна з усіма російськими стандартами.