20 товарів C AliExpress для створення розумного будинку

05 Серпня 2021

20 товарів з Aliexpress, які істотно спростять вам життя

В даний час прогрес не стоїть на місці і з кожним роком на ринку техніки та електроніки з’являється все більше гаджетів, які істотно полегшують життя. Ось, одні з найпопулярніших:

 • Розумний дверний замок. Він оснащений різними датчиками, сканерами, а також підтримує інтерфейс Bluetooth. При відмикання дверей, він автоматично спрацьовує і в будинку включається кондиціонер, чайник, відеоспостереження та багато іншого. Якщо хтось намагається зламати двері або сканер був зчитаний 3 рази неправильно, то на смартфон господар відправляється повідомлення про спробу злому.
 • Робот-пилосос Xiaomi. Він може здійснювати, як вологе, так і сухе прибирання. Це маленьке, але дуже спритний пристрій, який здатний швидко очистити будь-яку поверхню від забруднення, а після завершення роботи, він автоматично повертається на базу для підзарядки.
 • Контролер для управління шторами Aqara Smart Window Motor B1. На смартфоні встановлюється спеціальний додаток, що дозволяє налаштувати час і положення штор. Вони можуть відкриватися вранці і закриватися ввечері без вашої участі.
 • Очищувач повітря Xiaomi Mi Air Purifier 3C.особливо потрібна річ для тих, у кого є діти. Такий очищувач має дисплей, на якому відображені всі необхідні дані, починаю про рівня пилу і закінчуючи температурою і вологістю в кімнаті. Він здатний зібрати навіть найдрібніші частинки пилу.
 • Аналізатор повітря Xiaomi Mijia Cleargrass Air Detector. Завдяки йому ви зможете налаштувати оптимальну температуру повітря в приміщенні. Він самостійно аналізує, а на дисплеї відображається погода, вологість приміщення, час і багато іншого. Крім цього, гаджет дуже простий у використанні. Щоб його зарядити потрібно USB роз’єм.
 • Комплект розумного будинку Aqara. Це цілий набір корисних пристроїв, яким можна управляти з будь-якої точки світу. У комплект входять: бездротові вимикачі, датчики руху, аналізування вологості і температури в приміщенні.
 • Дверний відеодзвінок Xiaomi. Завдяки такому гаджету ви зможете своєчасно розпізнати небажаного гостя і не відкривати йому двері. Якщо людина довгий час буде стояти перед дверима, то датчик почне автоматичний запис, а після відправить її на смартфон господареві.
 • Стельова лампа Yeelight LED Ceiling Lamp. Це незвичайна лампа, яка лише покращує освітлення, але і може налаштуватися під певний настрій людини. Створіть свою атмосферу разом з стельовою лампою Yeelight LED Ceiling Lamp. Крім цього, якщо у людини є браслет, який розпізнає, що людина спить, то він передає дані на лампу і вона автоматично відключає освітлення.
 • Розумний кошик для сміття Ninestars. Вона розрахована на 10 л, а завдяки датчику розпізнавання, вона автоматично відкривається на відстані 32 см.відро працює від звичайних батарейок, яких вистачить на рік.
 • Чашка з підігрівом Xiaomi VH Wireless. Дана модель також виступає в ролі зарядного пристрою. З неї можна пити каву і чай. Вона здатна підтримувати температуру до 55 градусів.
 • Світильник Xiaomi Bedside Lamp 2. З таким світильником ви зможете самостійно налаштувати освітлення і температуру в будь-який час за допомогою спеціального мобільного додатку.
 • Розетка Konlen KL SC1 GSMV GSM. Це» розумна ” розетка, яка дозволяє управляти приладами за допомогою мобільного пристрою. Вона може вимикати прилади, відкривати двері, а також налаштовувати температуру в приміщенні.
 • Датчик диму Xiaomi Mijia Honeywell. Це один з найбільш корисних датчиків, як в будинку, так і в квартирі. Він зафіксує велике скупчення диму і можливе загоряння і моментально відправляє повідомлення на мобільний додаток власника.
 • Сенсорна насадка для крана Xiaomi Induction Home Water. Якщо ви втомилися від звичайного крана, який доводиться смикати по кілька разів на день, то така насадка саме те, що вам потрібно. Датчик спрацьовує в радіусі 10 см.
 • Датчик вібрації. Якщо у вас є сейфи, які потребують захисту, то ви можете встановити такий датчик. Як тільки, він виявив підозрілі вібрації, то негайно відправить повідомлення на ваш смартфон. Для більш зручного використання передбачена можливість регулювання вібрації, щоб уникнути помилкових спрацьовувань.
 • Датчик температури і вологості. Цей гаджет проводить аналіз і збирає дані про температуру і вологість в приміщенні. У сукупності з кондиціонером, вентилятором і зволожувачем, він дозволить створити комфортні кліматичні умови.
 • Контролер Aquara Cube. Цей маленький, але дуже багатофункціональний контролер дозволяє відкривати і закривати штори, включати телевізор, ставити чайник і багато іншого.
 • Вимикач Аqara Smart Wireless Switch. Дана модель має всього одну кнопку, завдяки якій ви зможете управляти освітленням у всьому будинку. Пристрій реагує на голосові команди, а також може керувати електротехнікою.
 • Розумний вимикач eWelink. Він може також, як і попередній вимикач управляти освітленням в будинку, а завдяки таймеру можна налаштувати автоматичне вимикання приладів.
 • Універсальний ІЧ-пульт управління. Це універсальний прилад, завдяки якому можна управляти телевізором, кондиціонером, освітленням і т.д. завдяки синхронізації з мобільним додатком ви зможете налаштувати пульт навіть за межами будинку.

Висновок

З такими “розумними” датчиками і пристроями для розумного будинку можна істотно заощадити час, а також убезпечити себе і своїх близьких. Але, варто уважно поставитися до їх вибору. Багато гаджети можуть бути марними. Їх вартість залежить від фірми і функціоналу.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка