Installation of Smart Home in Vasilkov

Установка Розумного Дому – оптимальний варіант, що забезпечує максимум комфорту за сучасними стандартами якості життя. Компанія SmartHouse проектує і встановлює цей інтелектуальний продукт, який легко і просто управляється власником. Управління всіма інженерними системами житла проводиться з будь-якої точки, віддаленої від будинку, або в самому будинку за допомогою пульта або гаджета.

У сучасному житло вже стільки різних приладів, що управляти ними стає проблемою. Наприклад, тільки варіантів освітлення більше десятка. Але в Розумному будинку це не проблема, а питання про вимкненому / включеному прасці не виникне зовсім.

Вся система легко управляється з гаджета декількома кліками. За відсутності мешканців можна знижувати споживання ресурсів і значно економити на цьому. До приїзду господарів додому можна підготувати бажану температуру і вологість в приміщенні, зробити провітрювання, підготувати ванну або сауну.

Можна віддалено спостерігати за будинком і всією територією по периметру. Вмикати і вимикати світло, відлякуючи злодіїв. Максимально активізувати режим охорони. У разі відключення електроенергії система все одно продовжує працювати на внутрішніх резервах.

Забезпечується безпека в разі технічних неполадок і аварійних ситуацій. При витоках води або газу їх надходження в будинок перекривається, викликається аварійна служба, а ви отримуєте сповіщення.

Основні етапи створення розумного будинку

Проектування і установка розумного будинку в Василькові відбувається поетапно. Це основні необхідні кроки:

складання тех.задания на основі параметрів житла (площа, конфігурація), з урахуванням необхідних функцій і в рамках бюджету, і узгодження його з клієнтом;
розробка тех.проекта;
закупівля компонентів (комунікації, обладнання, матеріали);
монтаж системи;
пуско-налагоджувальні роботи;
здача проекту.

Весь час створення розумного будинку, від первинних консультацій до здачі під ключ з ознайомленням власника з функціями, підтримується зв’язок менеджерів проекту з клієнтом для уточнень нюансів і погоджень по всіх пунктах.

Вартість розумного будинку

Вартість розумного будинку в Василькові індивідуальна, так як залежить від цілого ряду параметрів. наприклад:

площа житла;
конфігурація, поверховість і планування;
наявність / відсутність присадибної ділянки;
кількість опцій системи;
кількість і рівень складності устаткування;
ціна компонентів (комунікації, обладнання).

Повна вартість проекту створення та установки підраховується після остаточних узгоджень і абсолютно прозора.

Як зробити замовлення

Є можливість орієнтовно підрахувати бюджет свого розумного будинку на сторінці калькулятора сайту компанії SmartHouse. Якщо прийнято рішення замовити розумний будинок в Василькові, складіть заявку. Напишіть ім’я, контактні дані та параметри житла. У відповідь – пропозиція компанії SmartHouse.

Розумний Дім – максимально комфортна атмосфера в цілковитій безпеці при економії всіх ресурсів. Варто тільки прийняти рішення про створення будинку своєї мрії і зробити заявку в компанію SmartHouse!…