Навіщо Розумний будинок в маленькій квартирі

“Розумні будинки” з кожним днем набирають все більше популярності. Систему можна побачити в багатьох приватних будинках і великих квартирах. Виникає питання: а чи можна зробити “розумною” не велику площу?

Як великим, так і малим

Так, можна. Система адаптована під площі різних розмірів, різниця буде тільки в кількості керованих зон. Плюсом маленьких приміщень є те, що вони будуть в єдиному екземплярі. Надалі це призведе до економії при виборі системи, адже не великими просторами управляти простіше.

Який будинок вибрати

В обов’язки системи входить контроль за:

Опалення
Освітлення
Електроенергія
Водопостачання
Вентиляція
Температура повітря і т. д

У випадку з маленькими квартирами, має місце розглянути “коробкові” комплекти. Вони представлені у вигляді нехитрих пристроїв і також містять всі перераховані вище функції. Вам потрібно тільки активувати потрібну функцію в додатку і система подасть сигнал пристрою. Комплекти спрощують певні побутові проблеми і вирішують безліч завдань. Відмінною рисою від самого “будинку” є те, що коробки відповідають тільки за одну функцію: наприклад, одна для світла, інша для тепла, тобто вони обмежені в масштабі.

Управляти всіма можливостями системи можна зі свого мобільного пристрою або планшета. Через wi-fi або Інтернет не має різниці.

“Розумний будинок” так само буває провідний і бездротової. Використання дроту є більш надійним. Але якщо вам не хочеться заново робити обробку приміщення, щоб провести систему, то бездротова версія нічим не гірше. Виходьте зі своїх власних уподобань.

Виробництво, установка і вартість ” розумного будинку”

Основні виробники: Xiaomi і Huawei. Звертайте увагу на зовнішній вигляд пристрою і упаковку.

Якщо ви впевнені в своїх силах і маєте необхідні технічні навички, то можете спробувати встановити самостійно. У зворотному випадку, і для підстраховки, краще зверніться до професіоналів.

Хороші коробкові пристрої обійдуться в межі 5 000 рублів за штуку або комплект. Можна знайти прилади в кілька разів дешевше, але такі купувати не рекомендується.

Якщо говорити про російських аналогах, то цінник починається від 1 500 рублів за квадратний метр. Європейські або американські аналоги вийдуть в п’ять разів дорожче.

Для чого це потрібно

Основна причина-спростити життя. Вам не потрібно буде турбуватися про те, вимкнули ви світло або воду, тому що система це вже зробила за вас. Світло буде працювати в автоматичному режимі « “ніч « – світло запалюється на 5-10% від потужності,» ранок” світло в приміщення включається автоматично.

Важливим критерієм комфортного проживання є опалення. За допомогою “розумного будинку” ви зможете управляти температурою коли вам захочеться.Аналогічна ситуація з водопостачанням та іншими комунальними послугами.

В кінцевому підсумку система окупить себе і призведе до значної комунальної економії.