Навіщо потрібна система Розумний будинок-міфи і реальність

05 Серпня 2021

Розумний будинок – це поняття вже давно не є чимось фантастичним і виходить за рамки, а цілком звичайною і звичною технологією, якою може скористатися будь-хто.

У статті ми розглянемо, що таке «Розумний будинок» і як взаємодіяти з цією системою, щоб вона не виявилася марною.

Що таке ” Розумний будинок»

Під “розумним будинком” мають на увазі сукупність датчиків і систем контролю, які налаштовані на певні дії і управляються не тільки автоматично, але і за допомогою централізованого пульта.

Наприклад:

  1. Датчики включення і виключення світла;
  2. Датчики температури і вологості повітря;
  3. Датчики температури і вологості повітря;
  4. Голосове управління (мікрофони);
  5. Відеокамери для розпізнавання жестів або рухів.

За допомогою даних датчиків, мікрофонів і відеокамер може бути налаштоване управління будь-якими (відповідними) пристроями в будинку. Від лампи, до духової шафи.

Як працює ” Розумний будинок»

Давайте уявимо, що ви поставили будильник на певний час вранці. Прокидаєтеся, а разом з вашим пробудженням включається і «розумний будинок». Відкриваються штори, вариться кава, підігрівається їжа і вода і все що потрібно для бадьорого ранку.

Або скажімо ви гладили і після пішли на роботу. Чи вимкнули ви праску? Турбується про це зовсім не потрібно. “Розумний будинок” в автоматичному режимі відключить пристрій або ви самі зможете це зробити віддалено.

Ви приходите додому з роботи, а вас чекає гаряча вечеря, наповнена ванна, комфортна температура повітря і приємна музика.

Ви можете налаштовувати систему так, як ви самі того побажаєте. Коли, що і, де включити. Крім того, Ви зможете управляти своїм будинком віддалено, через спеціальний додаток.

Скажімо, якщо у вас є діти, то «розумний будинок», зможе проконтролювати їх повернення зі школи, їх харчування, доступ до комп’ютера або відфільтрувати непотрібні телевізійні канали.

Якщо ви переживаєте за вихованців, вони теж не залишаться без допомоги. У програму можна включити подачу корму за встановленим графіком.

Додаткові переваги

Напевно, головною додатковою перевагою “розумного будинку” є забезпечення безпеки житла. Адже така система буде стежити і за незаконним проникненням, і за пожежною безпекою, а при необхідності і потрібній настройці і за вмістом газу або інших шкідливих речовин в повітрі.

Подібні системи вже зовсім не диво техніки, а цілком доступні і реальні технології для кожного.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка