Вибір і установка систем відеоспостереження в приватному будинку

05 Грудня 2021

Побудова ефективної системи безпеки для розумного будинку завжди стоїть на порядку денному, незалежно від країни або міста в якому розташована нерухомість. Один з найпоширеніших і ефективних технологічних способів для забезпечення безпеки периметра — побудова системи відеоспостереження.

Як правильно встановити систему відеоспостереження для будинку

Проектування та встановлення системи відеоспостереження — відповідальне завдання, адже від якості виконаної роботи залежить безпека власника будинку та його сім’ї.

Фактори, які враховуються при виборі обладнання

Інженери, які проектують системи відеоспостереження, як правило, враховують такі фактори:

 • Площа ділянки. Від того, яку площу доведеться покрити спостереженням, залежить вибір кількості і моделей відеокамер;

 • Відстань до об’єктів, які має покривати спостереження. Від цього залежить дозвіл відео і, як наслідок, модель камери;

 • Розташування камер. Чи будуть камери прихованими або відкритими. Чи потрібен захист від вологи. Наскільки вони будуть розташовуватися далеко від записуючої апаратури. Від всіх цих характеристик залежить вибір технічних характеристик відеокамер;

 • Спосіб передачі і запису інформації. Від вибору способу передачі інформації залежить, який інструмент запису і зберігання буде обраний і яке обладнання закуплено.

Види обладнання

Існує два типи відеокамер, які використовуються при монтажі системи спостереження і які використовують різний тип сигналу: аналогові і цифрові.

 • Аналогові камери. Прості і надійні в експлуатації. Передають картинку у вигляді аналогового сигналу.

  • Перевага аналогових камер полягає в більш високій якості нічної відеозйомки. Якщо необхідно організувати спостереження за об’єктами в нічний час, при низькій якості освітлення, наприклад, для постійної охорони — краще встановити аналогову камеру.

  • Недоліки аналогової камери ті ж-передача сигналу в аналоговому форматі. Аналоговий сигнал займає набагато більше місця, для запису такої картинки потрібно набагато більше місця на носії, також, потрібно більше потужностей для обробки інформації. Якщо вам потрібно записувати великі обсяги відеоінформації, то аналогова камера – не найкращий вибір.

 • Цифрові камери. Передають сигнал в цифровому форматі.

   • Преимущество. Цифровой формат видео позволяет быстро обрабатывать большой объём информации. Качество изображения в дневное время или ночью при хорошем освещении — гораздо лучше, чем у аналоговой камеры. Можно в режиме реального времени увеличивать изображение для распознания лиц и номерных знаков на автомобилях;
  • Недостатки. Для цифрової камери потрібно проводити додаткове харчування. Якість зображення при поганому освітленні — не найвищої якості.

Крім того, існує два типи передачі інформації від камери на носій:

 • За допомогою кабелю;

 • Через WiFi.

Обидва способи мають свої переваги. Наприклад, на невеликих дистанціях раціональніше використовувати кабель. А при необхідності побудови відеоспостереження на великій території, краще поставити камери з WiFi — кабелі завжди можна непомітно перерізати в радіосигнал — ні.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка