Установка Розумного будинку в Вінниці

Сьогодні на Україні, як і в усьому світі, стрімко зростає популярність систем розумного будинку. Під цим терміном маються на увазі спеціальні комплекси високотехнологічного обладнання, що дозволяють автоматично підтримувати і легко налаштовувати роботу всіх приладів житла.

Що може Розумний Дім?

Основна ідея створення систем розумного будинку полягає в максимальному зниженні витрат часу і сил власника житла на підтримку максимального рівня комфорту та безпеки в ньому. Стандартний Розумний Дім стежить за належною яскравістю освітлення, його наявністю, роботою опалення, вентиляції, кондиціонерів, систем мультимедіа. Установка розумного будинку в Вінниці дозволить змінювати всі параметри функціонування даних приладів голосовими командами або буквально одним дотиком кнопки, причому, якщо господарі у від’їзді, робити це можна навіть через океан по інтернету. Важливою функцією систем Розумний Дім є і підтримка безпеки. Вони легко працюють в підключенні до стандартних систем сигналізації, відеоспостереження, забезпечуються датчиками. Щоб виключити небезпеку комунальної аварії в житло, апаратура фіксує факти появи витоків газу або води, відразу сповіщає від них користувача. Число функцій розумного будинку завжди можна міняти, доповнюючи систему новим обладнанням і сучасним ПО.

Система Розумний Дім від нашої компанії SmartHouse

Багато сучасні жителі України вважають за краще робити замовлення на оснащення їх осель системами Розумний Дім в спеціалізованій компанії SmartHouse. Ми широко відома фірма, яка працює в даному напрямку вже цілих 15 років і входить в число лідерів ніші. Для втілення своїх проектів ми створили злагоджену команду кваліфікованих інженерів і програмістів, налагодили поставки кращої техніки від провідних світових виробників – таких, як Apple. Для своїх замовників встановили на послуги прийнятні ціни, вигідно виділяють їх серед конкурентів. З SmartHouse вартість розумного будинку в Вінниці завжди буде доступною для всіх бажаючих.

Як скористатися послугами SmartHouse?

Ми встановили оптимальний порядок роботи зі своїми клієнтами, охочими замовити розумний будинок у Вінниці, тому скористатися нашими пропозиціями дуже просто:

на сторінці калькулятора вкажіть свої контактні дані, інформацію про своїх оселях і бажаних функціях майбутньої системи.
наші співробітники, обробивши заявку, вишлють вам комерційну пропозицію і приблизну ціну майбутніх робіт. Далі вами і фахівцями фірми визначаються точні параметри системи і ціна її виготовлення. Можуть бути використані готові проекти або їх модифікації під потреби клієнтів.
після закінчення робіт співробітники SmartHouse проводять пуск, налаштування і тестування системи. Крім того, компанія в подальшому допомагає клієнту з настройками і обслуговуванням апаратури, її можливим ремонтом, перепрограмуванням і доповненням новими елементами.