Установка розумного будинку в Павлограді

Система «Розумний будинок» продовжує підкорювати серця власників будинків і квартир, і стає все більш популярною. Всі, кому потрібна установка розумного будинку в Павлограді, задають собі цілком логічне запитання: з чого варто почати: з покупки або вибору обладнання? Зрозуміло, це одні з найбільш важливих пунктів. Однак, як і в будь-якій іншій ситуації, потрібно чітко визначитися з наступними параметрами:

побажаннями до характеристик;
мета;
особливостями складання проекту та ін.

Процес установки «Розумного будинку» не є легким. Однак, результат вартий того.

Щоб замовити розумний будинок в Павлограді, досить просто замовити дзвінок з сайту, залишивши свій номер телефону. Це дозволить менеджеру зв’язатися з клієнтом і обговорити деталі проекту.

Найголовніше, що потрібно від замовника – це надання відомостей про об’єкт, опис власного бачення розумного будинку, бажаний функціонал і пр. Уточнення даних відомостей дозволить скласти кошторис на виконання проектних робіт. Технічне завдання є базою для розробки проекту, де враховані всі підсистеми та пристрої управління. У процесі складання проекту буде розрахована вартість надання послуг по монтажу. Її ціна повністю залежить від числа обраних пристроїв, обладнання та обраних підсистем.

Що стосується підсумкової суми, то вартість розумного будинку в Павлограді залежить від наступних показників:

число пристроїв;
функціонал системи;
загальна площа будинку;
вартість використовуваного обладнання;
особливості планування.

Розміри будинку і планування виступають в якості основних факторів, від яких найбільше залежить підсумкова ціна.

В ході установки системи SmartHouse більшу частину часу займуть такі етапи, як:

проектування;
монтаж електрообладнання.

Що стосується структури саме «розумної» частини системи, то в неї включена установка і монтаж розподільних щитів і сценарного програмування. В цілому термін виконання даного етапу може зайняти до 1,5 тижнів.

До речі, компанією здійснюється не тільки реалізація і монтаж інтелектуального блоку. Фахівці також займаються розробкою програмного забезпечення, виробництвом обладнання та проектуванням. Кожному клієнту гарантований індивідуальний підхід.

Чому варто встановлювати систему Розумний Будинок?

Аргументів «за» дуже багато:

За рахунок автоматизованих систем можна заощадити на оплаті комунальних послуг. При правильному використанні системи найбільше економиться на вартості таких послуг, як освітлення і обігрів.
При наявності в будинку маленького дитини, можна тимчасово відключати розетки в тих кімнатах, де він знаходиться, а також блокувати двері. ДО РЕЧІ, доглядати за допомогою системи можна не тільки за малюками, але і за підлітками.
За рахунок можливості постійно спостерігати за будинком через ноутбук або смартфон, можна попередити проникнення зломщиків і захистити майно від грабіжників.
Якщо потрібно на довгий час покинути будинок, наприклад, відправитися у відпустку, можна не просити друзів і родичів перевіряти цілісність стану будинку чи квартири. Це буде робити система. Вона подбає про безпеку житла, поки господарі відсутні. Крім того, вона ж і провітрить приміщення при необхідності (якщо будуть виставлені відповідні функції).

Розумний будинок – це прекрасне технічне рішення для сучасних людей!