Установка Розумного будинку в Миколаєві

На сьогоднішній день системи розумного будинку на території України вже досить давно активно застосовуються на практиці. Все більше і більше офісних, робочих будівель, а також – звичайних житлових будинків- оснащується зараз комплексами інтелектуального обладнання. Система Розумний Дім доступна для замовлення і установки всім бажаючим.

Що дає установка системи Розумний Дім?

Установка розумного будинку в Миколаєві дозволяють зробити звичайне житло справжнім помічником і надійним захисником в будь-якій ситуації життя. Ретельно вивчаючи і з огляду на всі потреби власників житла, інженери і програмісти створили системи, які дозволяють:

автоматично або в один дотик кнопки контролювати і підтримувати комфортні умови всередині будинку. Рівень і тип освітленості, робота домашніх кінотеатрів, звукових колонок, опалювальних приладів, кондиціонерів, систем вентиляції – все це і багато іншого управляється розумною системою згідно внесеної користувачем програмою дій. Її можна налаштовувати інакше або відразу керувати конкретною частиною системи в режимі реального часу. Для цього підійдуть спеціальна консоль системи, пульт домашнього кінотеатру або просто смартфон. Можливо також і голосове управління. Віддавати розпорядження Розумному Будинку можна з будь-якої точки світу через інтернет, що незамінне в поїздках.
постійно забезпечувати безпеку всіх частин житла. Розумний Дім дозволяє управляти і зручно використовувати внутрішні і зовнішні системи відеоспостереження, датчики руху і відкритих дверей, витоку газу і води. Апаратура легко підключається до будь-якої охоронної сигналізації. Під час тривалих від’їздів власників в будинку може за їх бажанням створюватися ілюзія присутності – система буде періодично включати музику, телевізор, записи голосів, висвітлення. Такий захід дозволить не привертати увагу недоброзичливців до пустує оселі.
скорочувати витрати на комунальні послуги за рахунок автоматичного вимкнення світла, води, електроприладів, коригування роботи опалення. З системою витрати на комунальні послуги можуть скоротитися до 40%. Це означає, що вартість розумного будинку в Миколаєві і інших українських містах є цілком виправданою і несе вигоду покупцеві.
Замовлення системи Розумний Дім в компанії SmartHouse

Фірма SmartHouse, вже 15 років працює на українському ринку інтелектуальних систем для будинку, знаходиться в числі лідерів сфери. Багато власників житла, які бажають замовити розумний будинок в Миколаєві і інших містах країни, віддають перевагу саме їй, і ось чому:

якість проекту розміщення апаратури, її монтажу, самого обладнання нічим не поступаються кращим європейським зразкам. Фірма працює з лідерами ринку – такими, як Apple, все обладнання проходить сувору сертифікацію на Україні.
ціна на створення і установку систем завжди нижче, ніж у конкурентів. Це обумовлюється глибоко індивідуальним підходом до кожного клієнта.
співпраця з компанією SmartHouse – завжди легка і приємна. Щоб отримати первинну консультацію і приблизний кошторис, варто тільки заповнити форму на сайті. Після завершення робіт компанія бере на себе довгострокові зобов’язання по налаштуванню, ремонту, обслуговування системи.