Установка Розумного будинку в Кременчуці

Якщо ви любите фантастику, напевно, колись давно читали про те, що в майбутньому будуть сучасні будинки, в яких буде система управління. Колись це здавалося просто фантазіями, але сьогодні наша компанія навчилася втілювати фантазію в реальність. Ми пропонуємо своїм клієнтам послугу: установка розумного будинку в Кременчуці. Це якісні та надійні системи, які гарантують безпеку, комфорт і економію ресурсів.

У чому особливість Розумного Дому

Дана система дуже зручно і ефективна. У чому полягає її особливість? Система повністю відповідає за всі функції життєдіяльності вашого будинку. Керує всім комп’ютер. Розумний Дім зможе пристосуватися до особливостей господарів і зробить будинок енергоефективним:

Коли все в будинку заснуть, система зможе сама погасити світло.
При непотрібності будуть відключено всі елеткророзеткі.
Системи клімат-контролю або теплої підлоги можуть бути переведені в режим економії або ж навпаки вони можуть бути активовані при зниженні температури.
Система може закрити всі двері або поставити периметр вашого житла на охорону.

Раніше за виконання таких завдань відповідали спеціально навчені люди, яким доводилося щодня оплачувати оклад, але зараз все стало автоматизовано.

Вибір професіонала для установки системи Розумний Дім

Компанія SmartHouse пропонує замовити розумний будинок в Кременчуці. В нашій кампанії працюють досвідчені співробітники, які зможуть спроектувати для вас найбільш підходящу систему, яка буде виконувати пропоновані вами вимоги.

Ви запитаєте, яка ціна такого задоволення? В кожному окремому випадку вартість розумного будинку в Кременчуці прочитується індивідуально, так як тут необхідно врахувати такі особливості:

бажані функції;
площа і особливості проектування вашого будинку;
необхідна чисельність обладнання та його вартість.

Для уточнення вартості вашого індивідуального проекту, зв’яжіться з менеджером нашої компанії. Співробітник уточнить всі необхідні деталі і прорахує для вас проект. Також, прорахувати вартість можна в спеціальному Калькуляторі на нашому сайті. Надайте необхідну інформацію і отримаєте проект. Зверніть увагу, що підсумкову вартість можна буде визначити тільки після того, як буде затверджений проект робіт.

Особливості системи

Встановлюється нами обладнання працює за принципом розподілу логіки, в ньому немає центрального вузла управління. У кожному елементі системи є власна система управління, вони обмінюються інформацією з іншими вузлами, а це дозволяє досягати дійсно високої надійності роботи системи.

Наші фахівці самостійно виробляють сертифіковане обладнання із застосуванням високоякісних складових. Ми готові гарантувати що, замовляючи послугу у нас, ви отримаєте дійсно якісну і надійну систему Розумний Дім і зможете з додатком мінімальних зусиль управляти своїм будинком.