Установка розумного будинку в Краматорську

Про систему

Хочете, щоб Ваше життя стало простіше і краще? Тоді Вам потрібна установка Розумного будинку в Краматорську!

Система Розумний будинок дозволяє автоматизувати повсякденні дії, а вони позбавляють людей від рутини. Наприклад, можна за допомогою смартфона управляти роботами-пилососами, іншими приладами, розміщеними в квартирі або будинку.

Саме системі Розумний будинок під силу включати і вимикати світло автоматично, відключати працюючі прилади, про які ви забули, пішовши на роботу.

Установка системи Розумний будинок – це ще й економія коштів. Хоча спочатку це здасться не так, оскільки потрібно буде придбати відеокамеру, розетки, пару датчиків.

Однак за допомогою цієї системи вдасться дійсно заощадити. Приміром, розумні розетки відстежують, скільки споживають електроенергії підключені до них пристрої.

В результаті цього можна легко обчислити прилади, на роботу яких потрібно багато електроенергії.

До речі, система Розумний будинок (за допомогою датчиків) дозволить своєчасно повідомити власника системи про затоплення та інших форс-мажорів, а адже це також чимала частина зекономлених коштів.

Яким чином розраховується вартість послуги?

Хочете дізнатися вартість Розумного будинку в Краматорську? Звертайтеся в компанію «SmartHouse».

Досвідчені співробітники підкажуть, що на вартість системи, інтелектуально управляє будинком або квартирою, впливає ціна приладу, планування житла, функціонал, площа приміщень, кількість приладів.

Етапи проведення робіт для створення проекту:

уточнення всієї актуальної інформації щодо функцій системи у клієнта;
складання технічного завдання;
реалізація проекту;
вибір обладнання.

Ви можете легко замовити Розумний будинок в Краматорську, досить лише зв’язатися по телефону з менеджерами по телефону +3 8 097 877 22 55. Графік роботи – з понеділка по п’ятницю, з 09:00 до 18:00.

Чому варто працювати саме з нами?

15 років фірма «SmartHouse» активно працює на українському ринку і займається установкою систем інтелектуального контролю.

У компанії є сертифіковане обладнання, з яким працюють досвідчені фахівці.

Крім установки систем інтелектуального контролю, співробітники також пропонують власне розроблене програмне забезпечення для цих систем.

Як замовити систему Розумний будинок в Краматорську?

Цікавить ціна? Для цього зайдіть на сторінку з калькулятором, розташовану на сайті фірми.

За допомогою калькулятора легко розрахувати приблизну вартість проекту для будинку або квартири.

Яким чином складають заявку?

Спочатку необхідно буде залишити своє прізвище, ім’я, контактний номер телефону. Потім вкажіть площу і тип нерухомості, план, загальне число приміщень.

Беручи до уваги зазначені дані, програма швидко розрахує вартість проекту.

Ви отримаєте комерційну пропозицію від SmartHouse. Потім співробітники компанії приступлять до розробки Вашого проекту з урахуванням запропонованих клієнтом параметрів.

Важлива інформація

Отримані розрахунки не будуть остаточними, оскільки спочатку потрібно буде затвердити технічне завдання. Підсумкова вартість проекту може бути і вище, і нижче розрахованої за допомогою калькулятора.

Реалізуйте свої мрії, зробивши їх цілями! Для цього достатньо залишити заявку на сайті компанії. Ми зобов’язуємося допомогти Вам оперативно реалізувати Ваші мрії!