Установка розумного будинку в Бердянську

Ми працюємо для вас на всій території України. Щоб замовити розумний будинок в Бердянську, зателефонуйте нам або відправте запит на зворотний дзвінок з нашого сайту. Ми зв’яжемося з вами для надання всієї інформації, що цікавить.

Наші переваги

SmartHouse – це ваш унікальний комплекс з автоматизації домашнього побуту. У нашій компанії можна замовити готовий пакет послуг або установку інтелектуальної системи управління будинком за індивідуальним проектом.

Ми пишаємося нашою професійною командою фахівців високої кваліфікації. Займаємося розробкою власного програмного забезпечення і установкою сертифікованого обладнання більше 15 років.

Наші автоматизовані системи управління будинком є унікальними, їх висока надійність доведена багаторічною практикою експлуатації.

Вартість системи

Наша компанія пропонує кращі ціни для замовників! Фахівці розробляють технічне завдання, створюють проект і підбирають обладнання на основі ваших пріоритетів.

Комплекс технічних пристроїв розробляється індивідуально з урахуванням особливостей будинку:

актуальних функцій;
кількості та вартості побутових приладів;
планування будинку і площі приміщень;
вартості прокладки комунікацій.

Ми придумали для вашого будинку більше 500 функцій і готові допрацьовувати їх для вас! Можемо запропонувати проекти для замовників з нестандартними запитами.

На сайті ви знайдете калькулятор для отримання загального уявлення про порядок цін.

Для подачі заявки необхідно заповнити форму:

вказати ім’я, контактний телефон та електронну адресу;
вибрати бажані опції;
вкласти фотографії або схеми приміщень.

Найближчим часом з вами зв’яжуться наші фахівці, буде вислано комерційну пропозицію. Розрахунок є попереднім, точна вартість установки розумного будинку в Бердянську буде розрахована при узгодженні технічного завдання.

Ви ще сумніваєтеся?

Система не порушить ваш інтер’єр, вона поліпшить функціонал оточуючих речей. Їй легко управляти завдяки надійним тачскрін-панелям.

Установка розумного будинку стане вигідним вкладенням, адже завдяки інтелектуальній системі управління споживання ресурсів стане більш ефективним. Ви зможете аналізувати і скорочувати ваші фінансові витрати завдяки автоматизованому збору статистики, контролю витрат газу, води і електрики.

Ми беремо на себе відповідальність за кожен проект, детально вникаємо в деталі і побажання замовника, пояснюємо необхідність змін у вашому домі. Даємо змогу замовникові контролювати кожен етап монтажу, звертатися з будь-якими питаннями цілодобово до персонального менеджера. При складанні кошторису роз’яснюємо необхідність включення кожного пункту, наш замовник завжди розуміє, за що платить гроші.

Зателефонуйте зараз, зробіть ваш будинок розумнішим! Ви зможете оцінити нашу комерційну пропозицію, дізнавшись приблизну вартість розумного будинку в Бердянську вже сьогодні, і прийняти вірне рішення.