Управління кавоваркою в розумному будинку

Сучасні технології дивують нас з кожним днем, особливо любителів кави і власників кава-машин. Однією з найбільш важливих функцій в даний час є можливість управління таким пристроєм за допомогою смартфона.

Як працює функція Smart Coffee?

Система Розумний будинок дозволяє використовувати опцію дистанційного приготування напою. Кавоварка взаємодіє з вбудованою системою за допомогою смартфона через Bluetooth або Wi-Fi. Користувач керує пристроєм, задаючи різні налаштування і отримуючи доступ до різних рецептів, статистики та загальної інформації.

Експерименти з рецептурою

Вибираючи смарт-технологію, ви можете повністю програмувати приготування напою самостійно з урахуванням:

температури і рівня жорсткості води;
фортеці і смаку кави (від самого м’якого до найбільш інтенсивного);
порції кави в чашці;
вмісту молока.

Запропонована опція допоможе створювати улюблений персоналізований напій. Такі налаштування можна зберегти в декількох різних профілях, завдяки чому кожен член домогосподарства зможе варити персоналізований кави натисканням дисплея.

Смартфон-головний помічник в управлінні кавовим апаратом

Користувачі системи Розумний будинок можуть без проблем на відстані вмикати / вимикати каву-машину з будь-якого місця, наприклад, в спальні при бажанні зробити ковток смачної кави відразу після пробудження. Це дивовижне зручність, яке полегшить повсякденне життя особливо зайнятої людини.

Кожна з машин з вбудованим модулем Wi-Fi або Bluetooth має доступ до додатка для установки на смартфон. Інтерфейс мобільного софта інтуїтивно зрозумілий і добре розроблений. Програма дозволяє змінювати налаштування пристрою, а також швидко зв’язуватися з сервісом у разі раптової відмови кава-машини.

Більш того, ви можете контролювати і переглядати статистику часу ‒ скільки кави випито протягом місяця, яке поточне споживання енергії або як часто готуються певні кавові сорти.

Чи варто це вкладених коштів?

Якщо ви належите до групи любителів технологічних новинок та інших гаджетів, то однозначна відповідь – «Так». Те ж саме відноситься і до людей, які люблять каву і цінують комфортне використання домашніх девайсів для його швидкого і якісного приготування. Керувати машиною, підключеною до системи Розумний будинок за допомогою телефону:

швидко;
просто;
зручно.

Співробітники компанії, які будуть» програмувати ” житло на смарт-комфорт, підключати апарат до загальної системи. Крім зручного приготування популярних кавових напоїв, користувач отримує додаткові переваги. Дорога кава-машина буде захищена від перепадів напруги. Якщо ви забудете вимкнути апарат для приготування кави-система зробить це за власника будинку віддаленим способом. Єдиний автоматичний режим для корисної електротехніки допоможе істотно заощадити час на домашньому побуті. Залежно від класу і марки використовуваного обладнання буде залежати кінцева ціна замовлення подібної системи управління кавоваркою та іншої побутової технікою в будинку.