Розумний будинок в квартирі

Досі далеко не всі розуміють, коли говорять «Розумний будинок». Хтось вважає це фантастичною, хтось не сприймає існування системи розумних будинків.

Технологією розумного будинку вважається автоматизована система функціонування всіх технічних і побутових пристроїв в будинку. Включає в себе багато пристроїв, які можуть самостійно виконувати встановлені завдання по дому, забезпечуючи комфорт і зручність.

Багатьом здається, що розумний будинок – дуже складна система, для якої обов’язково потрібне проведення ремонту в будинку. В даний час існують варіанти бездротових систем, які не потребують особливих знань і ремонтних робіт. Досить мати додаток на смартфоні або планшеті.

Розумний будинок

Що ж вміє Розумний будинок і як він забезпечує господареві комфорт і зручність? Перш за все, система може виконувати наступні завдання:

Мікрокліматом в приміщенні, контролюючи рівень температури і вологості;
Освітленням-міняти яскравість і колірну гамму, у всьому будинку, створювати приглушене розсіяне світло і інші варіанти за бажанням;
Автоматизувати роботу приладів на кухні-мультиварка, кавоварка, чайник, духовка, варильна поверхня та інші прилади;
Стежить за безпекою за допомогою камер і датчиків і запобігає аварійні ситуації – пожежа, задимлення та інші.

Комплексною системою обладнання розумного будинку вважається повністю автоматизування управління пристроями в будь-якому приміщенні. Можливо управління окремими блоками. Це може здійснюватися натисканням кнопки на панелі, а також дистанційною або голосовою передачею команди по додатку через телефон або планшет.

Можна задавати для системи управління будинком індивідуальні параметри за особистим бажанням, потребам і можливостям.

Переваги розумного будинку

Важливою перевагою системи розумного будинку, є робота через єдине мобільний додаток, яке включає в себе всі завдання системи.

Управляти системою розумного будинку просто і легко. Досить мати додаток, за допомогою якого можна задавати системі команди і контролювати їх виконання.

Перевагою є і те, що немає ніякої додаткової щомісячної абонентської плати! Заплатити необхідно один раз за обладнання!

Господар може в будь-який час віддалено управляти системою розумного будинку і контролювати через Інтернет. Обладнання розумного будинку повністю автоматизовано, працює самостійно і узгоджено. Система може функціонувати локально, без виходу в інтернет, досить підключення всіх пристроїв на один роутер.

На закінчення

Розумний будинок має багато важливих і потрібних функцій, які забезпечують господареві квартири або будинку комфорт і безпеку. Кількість завдань системи можна індивідуально підібрати, враховуючи особисті переваги і фінансові можливості.

Зовсім необов’язково купувати відразу дорогий комплект системи з безліччю функцій, можна збирати комплект у міру необхідності і можливостям.