Розумний будинок технології майбутнього

Інноваційні та сучасні рішення, ймовірно, перестануть дивувати, якщо почати щодня спілкуватися з ними. Ми швидко звикаємо до зручності і комфорту, тому серед іншого ми так легко придбали знання навіть про роботу комп’ютера, смартфона або планшета. За мить будинок, побудований за два тижні, теж перестане дивувати. Тим більше, якщо врахувати, які сучасні системи і зручності можуть бути в такому будинку.

У розумного будинку є. Перш за все, вбудована сенсорна система, завдяки якій всі установки і електронні пристрої в будинку можуть управлятися дистанційно. Смартфон і планшет більше не будуть використовуватися тільки для спілкування з друзями з ділових або особистих питань, а для закриття вікна, коли ми бачимо, що дощ наближається або включає пральну машину у відповідний годину перед поверненням з роботи.

Хто з нас ніколи не мріє про будинок, який би на сто відсотків відповідав нашим потребам і очікуванням? З розвитком нових технологій ми, безумовно, наближаємося до таких рішень, які вимагатимуть від нас все менше і менше зусиль. На ринку вже є пристрої, які заощадять вам максимум часу – наприклад, прибирання. Посудомийна машина або пилосос, які ковзають по підлозі за допомогою датчиків руху. Це лише деякі з пристроїв, число і різноманітність функцій яких з часом виразно збільшаться.

Розумний будинок під контролем

Що саме ми можемо контролювати дистанційно в нашому розумному будинку? Одна кнопка здатна управляти такими важливими установками, як освітлення та опалення. Світло можна відрегулювати відповідно до індивідуальних налаштувань шляхом освітлення ламп в будь-якій кімнаті або тільки там, де це необхідно. Завдання датчика руху, підключеного до цієї системи, полягає в тому, щоб контролювати, навіть якщо член домашнього господарства вже заснув, а потім переконатися, що всі лампи в кімнаті вимкнені.

Оптимальний режим комфорту і затишку:
У розумному будинку ви можете вільно контролювати температуру одним клацанням миші.
Відтепер ніколи не буде занадто тепло або занадто жарко!
Система також контролює роботу жалюзі, а також відкриває і закриває вікна в разі поганої погоди.
Цією функцією також може управляти домовласник за допомогою однієї кнопки на екрані свого смартфона.
Розслаблюючі вечори під звуки музики або улюбленого фільму будуть забезпечуватися системою, що управляє функціями аудіо і відео пристроїв.

При розгляді питання про встановлення інтелектуальної системи варто знати про її численні переваги. Перш за все, це сприяє постійній економії коштів за рахунок контролю енергоспоживання і забезпечення відключення живлення, коли в цьому немає необхідності в даний момент. Зручність управління пристроями вдома під час нашої відсутності також здається безцінним. Ви можете швидко звикнути до зручності, пропонованого рішеннями для розумного будинку. Що сьогодні здається фантастикою, завтра стане звичним набором технічних рішень.