Розумний будинок-порятунок від побутових турбот

Розумний будинок (Smart House) є сучасним, технологічним будинком, яке, крім забезпечення даху над головою і дозволяє виконання основних життєвих потреб, пропонує жителям безліч додаткових опцій.

Що таке розумна будівля?

Хоча важко дати офіційне визначення, оскільки воно різниться в залежності від використовуваного джерела, Інтелектуальна будівля зазвичай визначається як сучасна або модернізована житлова, промислова або Офісна будівля, оснащена системою управління. Стандартні установки зазвичай включають в себе:

Електромонтаж (з підключеними побутовими приладами, електронікою та освітленням).
Систему центрального опалення.
Установку водопостачання та каналізації з системою гарячого водопостачання.

Якщо ці установки підключені до системи автоматизації будівлі (керованої віддалено або з рівня контролера, розташованого в будівлі), все це можна назвати інтелектуальним будівлею.

Опалення – в розумному будинку можна використовувати практично будь-який вид опалення – до системи можна підключити як тепловий насос, так і систему теплих підлог, а також газову, Еко–вугільну піч або піч на іншому паливі. Тоді одним з найважливіших елементів установки стане програмований термостат, який дозволить вам встановити бажані цикли зміни температури в окремих зонах і можливе з’єднання з центральною системою управління розумним будинком.

Кондиціонер – управління кондиціонером схоже на управління опаленням, але зазвичай простіше. Якщо у вас є вбудована система опалення та кондиціонування повітря-досить підключити до них термостат. Все підключене до контролера дозволить Вам зручно контролювати температуру.

Метеостанції-підключення метеостанції до системи дозволить, наприклад, вивести повідомлення про поточний прогноз на телевізор. У розширених версіях можна використовувати такі зручності, як автоматично закриваються вікна під час шторму.

Контроль витрати води і контроль енергоспоживання – до системи домашньої автоматизації можна підключити, наприклад, розумний кран, він буде включатися тільки при русі біля датчика, а також вимірювати витрату води. Ви також можете контролювати використання гарячої та холодної води з центрального рівня з розбивкою по окремих пристроях і точках споживання.

Розумний будинок-Відео Розваги

Відео-Smart TV – це опція, що дозволяє розширити функціональні можливості традиційного телебачення за рахунок перегляду веб-сторінок в Інтернеті, ігор або перегляду серіалів і фільмів з потокових платформ і YouTube на великому екрані. Після інтеграції з системою домашньої автоматизації Ви отримуєте додаткові можливості, такі як управління за допомогою голосових команд або управління з Рівня мобільних пристроїв.

Системи можуть відрізнятися в залежності від конкретної комплектації, але завжди об’єднані спільною метою: забезпечити користувачам будівлі максимально можливий рівень комфорту і безпеки.