Розумний будинок: про що зазвичай не говорять замовнику розумного будинку

Сучасна техніка відрізняється автоматизацією і можливостями. Системи управління роблять наше життя простіше і дозволяють економити вільний час. Клієнт отримує розширений функціонал і можливість управляти будинком віддалено. Компанія прагне допомогти замовнику жити в ногу з часом. Основна мета-зробити проживання в будинку і модернізувати прибудинкову територію максимально комфортно.

Про що повинен знати замовник

Оцифрований будинок – це приміщення, яке контролює системи за сучасними технологіями. Автоматика займається управлінням освітлення, опалення, вентиляції, кондиціонування, відеоспостереження, сигналізації. Немає необхідності напихати житло всіма атрибутами, досить підібрати підходящий, що дозволить заощадити гроші.

Згадані модернізації реалізують інтелектуальний будинок, який найчастіше застосовується в Європі. Важливо правильно підібрати платформу, на якій буде триматися вся система. Найчастіше Розумний будинок включає в себе певне обладнання:

сенсори, що включають датчики руху, таймери, датчики зміни температури або вологості;
активатори для зміни стану і отримання або відправки команд;
Диммери для регулювання електричної потужності і захисту від перевантажень мережі;
контролерні модулі при впровадженні складно організованої системи управління;
системні пристрої для підтримки в робочому стані мережі EIB.

Аналогічні Набори використовуються з іншими технологіями, але кожна з відрізняється своїми особливостями і відмінностями. Використання технології EIB вважається економічною і просунутою. При впровадженні технологій в Європі та Північній Америці можна відчути істотну різницю в енергоспоживанні. У Росії на першому місці стоїть економія електроспоживання.

Кожен споживач піклується про автоматизацію житлового простору, тому Розумний будинок стає оптимальним рішенням за вигідною ціною. У Лондоні вже продумані цілі котеджні селища, де обладнані подібні будови. Тепер управління всім господарством стало можливим з одного пульта.

Коли господаря немає вдома, можна бути в курсі всього, що відбувається. Але чим більше можливостей у системи, тим дорожче вона обходиться. Особливою популярністю став користуватися холодильник, який сам замовляє відсутні продукти. Власник тільки отримує сповіщення на телефон про те, що певний продукт вже закінчився.

Установка розумного будинку відрізняється тривалістю. Вона займає від декількох днів до декількох тижнів. Перед проектуванням враховуються звички господаря і навіть проходження робочого дня для того, щоб помітно спростити його життя. Після ескізного проекту власнику пропонується зробити часткову автоматизацію і протестувати. Після установки всієї системи програмісти налаштовують всі вузли і займаються налагодженням.

Чим вище рівень автоматизації і більше функцій в системі, тим дорожче обійдеться Розумний будинок. Не рекомендується самостійна установка, щоб уникнути поломок або неправильного підключення.