Розумний будинок. Нюанси вибору і установки

05 Грудня 2021

Реалії сучасності немов підштовхують до того, щоб убезпечити квартиру від вторгнення сторонніх людей, організувати правильне використання електроприладів з метою економії сімейного бюджету. У цьому і допоможе Розумний будинок. Для вибору технічно надійної системи і установки в найбільш важливих місцях, слід скористатися порадами досвідчених людей: врахувати той нюанс, що не кожен пристрій готовий для використання в будь-якому приміщенні. Незважаючи на загальний принцип роботи, спроектовані Розумні будинки за різними схемами. Використовуваний електрокабель повинен функціонувати в тривалому проміжку часу, а не за принципом: тут і зараз. При такому підході пристрій планування збереження матеріальних засобів при використанні електричних побутових приладів і захисту житла принесе справжню користь.

Вибрати провідний або бездротової Розумний будинок?

Питання постає тоді, коли використовуються електронні жалюзі, автоматизоване опалення, точкове світлодіодне освітлення. Перш ніж узгодити роботу наявних автоматизованих елементів будинку, потрібно спланувати, як це з’єднати максимально економно. Розумний будинок вашої квартири або приватного особняка може виконувати функції дротовою системою KNX і бездротовим варіантом системи. Кожна має свої переваги.

Коли доречна дротова система розумного будинку?

Дротова підійде в тих випадках, коли будинок на стадії проектування і не прокладений електрокабель. Така система працює від двох компонентів: видають команди датчиків, і інфраструктури, що запускає компоненти в роботу. КНХ-децентралізована система, але будь-який з варіантів серверів виконує роль центрального контролера. Розумний будинок-зручна в роботі система, якою можна управляти, як того вимагає ситуація. Для зручності встановити додаток на мобільному пристрої, і за відсутності в рамках житла, управляти віддалено різними електроприладами.

Переваги бездротових систем

Одна з головних: не видає високих частот, тому не має заборони використання в Росії. Команди можна безперешкодно передавати без прокладання кабелів. Розумний будинок такого типу має функції шифрування, що захищає під час використання від перешкод йдуть з інших мереж. У можливості розумного будинку для майбутнього розширення функцій побажання покупців з питання розширення функціональності залежить від бюджету, з якого випливають можливості більш активного управління встановлених побутових приладів. При прокладці кабелів під Розумний будинок необхідно передбачити майбутнє розширення можливостей. Але відразу все встановлювати не має сенсу-раптом буде прийнято рішення продажу житла. Краще установку елементів робити поетапно.

До кого звертатися за установкою

Розумний будинок простий при певних знаннях при використанні, але установкою повинні займатися профільні фахівці. Вони володіють технічною грамотністю по системі, а закінчивши установку, дадуть гарантії на певний термін. Мають необхідний інструмент, знають ази і нюанси планування системи. А доля власників-користуватися на благо сім’ї, заради економії коштів і захисту від нечесних людей.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка