Установка розумного будинку в квартирі

Ви живете в багатоквартирному будинку і бажаєте більшого комфорту і безпеки – тоді система Розумний Будинок для квартири стане кращим рішенням для досягнення ідеального результату!

Зверніться в компанію SmartHouse, і ми зможемо підібрати варіант, який повністю влаштує вас. Наша організація сама розробила обладнання Розумний будинок для квартири і вже багато років встановлює його. Тому ми гарантуємо якість і надійність роботи комплексу. Розумна квартира дозволить вам, не витрачаючи зайвого часу на побутові питання, вирішувати більш важливі завдання в атмосфері комфорту і безпеки.

Що це таке?

Ви отримаєте абсолютно нову реальність.

Існують готові рішення системи Розумний будинок для квартири. Можете встановити «інтелектуальний замок», який відкриється при подачі сигналу зі смартфона. Більше не потрібно, входячи в квартиру, шукати в темряві передпокої вимикач. Світло загориться, прийнявши сигнал від датчика руху. Освітлення квартири буде цілком автоматизовано.

Система відеоспостереження Розумного будинку дозволить дізнатися про несанкціонований доступ в квартиру. Датчики дозволять контролювати подачу газу і води, сигналізуючи про можливі витоки і аваріях. Пожежний оповіщувач також допоможе відчувати себе в безпеці.

Датчики температури подадуть сигнал для регулювання роботи опалювальної системи житла. Можна передбачити і автоматичне провітрювання.

Прилади, встановлені у ванній, і крани подачі води будуть включатися по сигналу з панелі або смартфона. Можна прописати певний сценарій, наприклад, наповнення ванни до певного часу.

Такі ж сценарії прописуються, якщо потрібно, для приладів в будь-якому приміщення. Роботу телевізора, груп освітлення, музичного обладнання можна регулювати кількома дотиками екрану смартфона. Таким чином, все в будинку буде підпорядковано єдиній меті: створити зону, де господарі будуть кожну хвилину насолоджуватися спокоєм і комфортом. А ціна системи Розумний будинок для квартири не настільки висока і буде залежати тільки від ваших побажань.

З нами ви отримаєте потрібний результат!

В Україні чимало компаній, де можна купити обладнання для квартири Розумний будинок. Однак ми пропонуємо не просто поставку приладів. Наша компанія SmartHouse:

  • розробляє програмне забезпечення для інтелектуальних систем управління і контролю;
  • проектує систему Розумний будинок для багатоквартирного будинку під ключ;
  • здійснює установку і монтаж комплексу.

Устаткування системи MiMiSmart пройшло державну сертифікацію за українськими стандартами УкрСЕПРО. Воно не поступається найкращим західним аналогам і безперебійно працює в будинках наших клієнтів багато років. Крім того, ми спільно із замовником розробляємо проект відповідно до його побажань, після чого встановлюємо необхідне обладнання для розумної квартири. Ваш особистий менеджер завжди допоможе, проконсультує і буде на зв’язку цілодобово!

Наш п’ятнадцятирічний досвід роботи – найкраща гарантія надійності і якості.

Як це працює

На тачскрін-панелі фірми Apple ви вибираєте потрібну функцію і налаштовуєте роботу тієї чи іншої системи. Вона так зручна і проста, що розбереться навіть дитина. Всі компоненти Розумного будинку працюють в режимі розподіленого інтелекту, що дозволяє системі працювати навіть при відмові одного з блоків.

Ціна обладнання Розумний будинок для квартири невисока, а вигоди очевидні. Ви зможете економити за рахунок контролю витрат електроенергії і води. Будете впевнені в безпеці вашого житла. І, нарешті, отримаєте можливість більш комфортного відпочинку.

Зверніться до нас – ми впевнені, що наша співпраця буде довгою і плідною.