Розумний будинок для готелів

На сьогоднішній день система» Розумний будинок ” користується величезним попитом не тільки для приватних будинків, але і для готелів. Цьому сприяють сучасні і багатофункціональні розробки, які в ній використовуються. Система управління “Розумний Дім” надає можливість централізованого керівництва готелем, надання максимально комфортних умов, як для гостей, так і для працівників готелю.

Що включає в себе система “Розумний будинок” для Готелю?

Система “Розумний будинок” для готелю включає в себе наступні компоненти:

Прилади кондиціонування і вентиляції, які підтримують затишний Клімат приміщення і високу якість повітряного простору;
Опалювальне обладнання;
Прилади для контролю надзвичайних ситуацій: пожежі, затоплення або протікання води, за допомогою них ви зможете вчасно дізнатися про проблему і уникнути негативних наслідків;
Управління освітленням. За допомогою таких приладів Ви зможете встановлювати відповідну яскравість ламп, а також в номерах будуть своєчасно відкриватися / закриватися віконні прорізи;
Управління контролем доступу. Він забезпечить реєстрацію відвідування гостей, їх перебування в номері і т. д.;

Для управління системою встановлюються різні датчики, перемикачі та інше обладнання, яке допоможе відстежувати всі необхідні параметри.

Переваги системи “розумний будинок” для Готелю

На просування і авторитет серед інших готелів впливають численні відгуки про стан номерів, якість, вартість і комфорт їх проживання. Після монтажу системи» розумний будинок ” можете бути впевнені, що ваш рівень значно підвищиться, і свою перевагу постояльці будуть віддавати саме вам. Переваги даного механізму полягають в наступному:

Безпека. Про всі події ви дізнаєтеся своєчасно, у вас буде багато часу, щоб усунути несправності або оповістити гостей про них;
Автоматичне забезпечення комфортного мікроклімату. У кожному номері своя температура, певна якість повітря і т. д.;
За допомогою системи постояльці можуть легко зв’язатися з персоналом готелю;
Відповідне освітлення. Яскравість ламп і тривалість їх освітлення легко підлаштувати під себе;
Управління технікою. Телевізор та інша розважальна техніка можуть включатися при відкритті дверей в номер, або відповідно до побажань гостя.

“Розумний будинок” для готелів дозволяє налаштовувати різні режими роботи, індивідуальні для кожного відвідувача. Поміняти різні параметри можна за допомогою спеціальної панелі. Видається вона при заселенні в готель. Також, якщо вам важко з її використанням, Вам завжди допоможуть працівники готелю.

Підводячи підсумок вищесказаного, хочеться відзначити, що прогрес не стоїть на місці, і на сьогоднішній день людина може відпочити в готелі максимально комфортних умовах. А допомогти створити їх може система»Розумний будинок”. Власники готелів можуть бути впевнені, що після її установки вони залишаться задоволені результатом.