Розумні опалювальні котли-чого від них чекати

04 Вересня 2021

Техніка стає “розумнішою”, отримуючи все більш цікаві функції, які спрощують процес користування. Великою кількістю техніки можна управляти через смартфон, скачавши додаток і вибравши потрібну функцію. 

У продажу можна знайти розумні опалювальні котли, які також допоможуть полегшити повсякденне життя.

Особливості розумних котлів

Котел використовується для обігріву будинку, а також душа. Розроблений розумний котел компанією Ariston, техніка вміє наступне:

  • у моделі можна налаштувати температуру води, а також вибрати час, до якого вода в котлі буде підігріта;
  • у котла є кілька режимів роботи-режими дозволять підтримувати температуру в будь-який час року;
  • можливість проведення самодіагностики – на смартфон через додаток прийде сповіщення про те, що з роботою котла щось не так і потрібне втручання, при цьому таке повідомлення одночасно також прийде в сервісний центр Ariston;
  • наявність спеціального енергозберігаючого режиму-наприклад, якщо мешканців немає вдома, то можна налаштувати котел на спеціальний режим, який дозволить заощадити рахунки за електроенергію.

За допомогою такого розумного котла можна буде контролювати відбуваються в будинку процеси через смартфон, відкривши одне тільки додаток? А також підключивши його до системи розумний будинок.

Компанія Ariston пропонує дійсно актуальні моделі розумних котлів, які виробляються за сучасними інженерними розробками, що робить їх використання на дому простим і приємним.

Зручність використання розумних котлів в будинку

Підійде покупка такої розумної техніки в тому випадку, якщо, наприклад, в будинку є велика площа і буде незручно проводити настройку котла, так як до нього просто довго йти. В такому випадку дійсно набагато зручніше відкрити на телефоні потрібний додаток, щоб підібрати режим роботи розумного котла. 

Розумний котел – це можливість заощадити особистий час на налаштуванні, адже підібрати як температуру, так і час, до якого буде включений той чи інший режим, можна через викачаний додаток на свій телефон. Використання такої розумної техніки доставить радість, тому вона користується великим попитом.

Вибір розумного котла для будинку

Вибирати розумний котел необхідно після ознайомлення з основними функціями моделі техніки. Важливо прочитати опис, щоб зрозуміти, чи підійде такий набір функцій або ж варто звернути увагу на інші моделі. 

Рекомендується перед покупкою подивитися огляди, ознайомитися з відгуками, також варто звернутися за консультацією до фахівців, які підберуть розумний котел індивідуально. 

Розумний котел стане ідеальним доповненням, якщо господарі вирішили забезпечити свій будинок великою кількістю багатофункціональної техніки. Деякі хочуть придбати розумні котли для своїх літніх родичів, але спочатку варто уточнити, як вони ставляться до такої техніки і чи не буде для них управління складним. 

Кожен сам для себе вирішує, чи підходить розумний котел для будинку, які завдання він буде виконувати і чим він буде корисний на практиці.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка