Розумне опалення без системи розумний будинок

10 Листопада 2021

Розумні будинки вважаються кращим вибором в сучасності-можна в реальному часі контролювати збереження житла через домофон. Також регулювати ступінь вуличної освітленості або температуру в будинку. Але вартість розумного будинку утримується на високих позиціях, і якщо потрібно все автоматизувати, то можна обмежитися придбанням спеціальних пристосувань, які працюють окремо від функції розумного будинку.

Технології застосування розумного будинку

  1. Wi-Fi розетка-дозволяє отримувати доступ до інформації про електроспоживання або управляти роботою розетки в реальному часі. Такі розетки цінні в плані автоматизму – можна заздалегідь запрограмувати час включення або відключення, а це дозволяє управляти широким спектром побутових приладів в приватному секторі.

  2. Тиристорний регулятор потужності – це прилад, що дозволяє змінювати потужність будь-якого електричного приладу.

  3. Вуличний світлодіодний світильник, що живиться з сонячних батарей здатний з високою потужністю висвітлювати прибудинкову територію-сходи, фасад або ганок. У денний час батареї заряджаються, а вночі вони починають працювати під навантаженням.

  4. Домофон на батарейках. У плані безпеки котируються відеодомофони на власних батарейних блоках або батареях. У режимі реального часу, якщо зайти в Інтернет, можна направити камеру домофона на вікно або вхідні двері і уважно оглянути їх стан. Термін служби такого обладнання в автономному режимі становить до півроку.

“Розумне опалення»

Такий тренд не пройшов повз і системи опалення. “Розумне опалення” функціонує автономно, і участі власника житла практично не потрібно. Якщо потрібно домогтися комфортної температури в житловому фонді, то рекомендується використовувати даний тип опалення. Установка опалювальної системи дозволяє уникати залежності від дати початку опалювального сезону. Потужними і цілком ефективними вважаються настінні газові котли з погодозалежною автоматикою, які автоматично утримують задану температуру. Але такі котли вимагають одного-підводки газу! Якщо немає газової магістралі, то і електричні системи опалення та ж вважаються оптимальним вибором для більшої частини приватного сектора.

Автоматичний або ручний режим?

Після нескладного монтажу» розумне опалення ” можна налаштовувати на Автоматичний або ручний режим роботи, в залежності від наявності певних модулів. Електронний термостатний елемент працює автономно і з легкістю підтримувати комфортну температуру в контрольному приміщенні. Наявність в системі тиристорного регулятора дозволяє з легкістю проводити регуляцію потужності напруги в мережі обігрівача, безпосередньо впливаючи на активне навантаження – це дозволяє підвищувати або знижувати температуру в будинку дистанційним методом.

Підсумовуючи вищесказане, функція розумного опалення вважається найкращим вибором для нашого холодного клімату. Варто її правильно запрограмувати, як опалювальна система включиться заздалегідь. І будинок прогріється. Якщо раніше деякі версії опалювальних приладів у вигляді масляних Обігрівачі розігрівалися повільно (мали і мають високий рівень теплової інерції), то тепер досить вибрати правильну версію частини розумного будинку і бути впевненим в одному – в будинку завжди буде тепло в морозну погоду.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка