Розумна лампочка, яка може включатися навіть без вашої присутності

03 Березня 2021

Можливості розумного будинку від компанії MimiSystems просто вражають своїх користувачів і роблять життя набагато комфортніше. Розглянемо функціональні особливості розумної лампочки TP-Link Tapo L510E з даного набору. У порівнянні з деякими іншими моделями, у неї є незаперечна перевага і це можливість підключення до Яндекс станції, що неймовірно зручно у використанні для сучасної людини, яка любить комфорт абсолютно у всьому. Виходить, що за допомогою голосових команд доступно управління перемиканням світла в приміщенні.

По суті, дана модель – є звичною світлодіодною лампочкою під використання зі стандартним патроном Е27, саме він використовується в більшості торшерів і люстр, інших світлових приладів. Максимально можлива яскравість становить 2700 кельвінів LM, виходить, що вона випромінює тепле світло, жовтий. Але на цьому самі звичайні характеристики цієї лампи закінчуються, далі буде найцікавіше.

Особливості розумної лампи

Серед цікавих і функціональних особливостей лампи TP-Link Tapo L510E варто виділити наступні:

Показник насиченості світла можна регулювати. Допустимий діапазон становить 100 до 806 люмінів. Виходить, користувач сам вибирає необхідну йому насиченість світла в той чи інший момент часу.
Модель лампи підтримує можливість підключення до wi-fi мережі роутера в діапазоні 2.4 ГГц. Це дає можливість виконувати регулювання характеристик яскравості в дистанційному режимі. Для цього використовується гаджет з встановленим відповідним мобільним додатком.
Лампу також можна підключати до хмарного облікового запису. Включення або виключення можливо віддалено через Інтернет, тобто без вашої присутності в квартирі.

Бездротовий модуль вмонтований безпосередньо всередину лампи. Тому немає необхідності використовувати якісь проміжні ланки для організації бездротового зв’язку, все гранично просто і зручно у використанні. Бездротовий патрон, який виробники вшили в лампу, активується відразу після того, як її вставляють в патрон, а далі активують настінним вимикачем.

Як налаштувати лампу для використання всіх її функцій?

Для того щоб мати можливість користуватися всіма перевагами такої розумної лампи, необхідно виконати настройку її функцій. Для організації голосового управління світлом, необхідно виконати підключення до WiFi мережі роутера.

Для початку використання лампи вам необхідно буде завантажити фірмовий додаток на свій гаджет. Вводите в пошуку “MimiSystems”, можливо ви вже використовуєте переваги інших гаджетів системи Розумний будинок, в такому випадку з даними додатком ви вже знайомі. Далі вам необхідно буде пройти нескладний процес додавання лампи в додаток, тут все просто і зрозуміло інтуїтивно. Далі лампа з’явиться в списку використовуваних вами пристроїв, і ви зможете нею управляти зручним для вас способом.