Установка Розумного будинку в Чернігові

Установка розумного будинку є довгим і важким процесом, що вимагає спеціальних знань і підготовки, тому найкраще це питання довірити фахівцям з SmartHouse.

Як це відбувається?

Спочатку коли власник будинку приймає рішення замовити розумний будинок в Чернігові, фахівці обговорюють з замовником всі деталі і складають кошторис. За нею вже в свою чергу визначається ціна за повну систему розумного будинку. Після чого професіонали приступають до монтажу, який проводиться поетапно:

Перший етап проводиться до початку ремонтних робіт. На цьому етапі майстри займаються прокладкою мереж кабелів, установкою серверних кімнат і монтажних коробок в стінах;
Далі проводять монтаж всього необхідного обладнання в технічних приміщеннях. Відбувається установка обладнання, яке забезпечить силове електричне постачання, а так само модульне обладнання автоматики;
Подальші роботи проводяться після того, як ремонтні роботи будуть закінчені. Тобто в пост ремонтний період відбувається монтаж систем керування, колонок, сенсорних панелей, а так само виконують тестові системні настройки;
На завершальному етапі фахівці остаточно налаштовують всю систему, а так само проводять випробування всіх складових системи на працездатність перед безпосередньою здачею об’єкта.

Крім того, краще звертатися з даного питання до професіоналів і через естетичної сторони питання: фахівці зможуть зробити систему розумний будинок настільки непомітною, що вона впишеться в будь-який інтер’єр.

За часом виконання замовлення, в більшості випадків на установку електроустаткування і складання проекту йде досить багато часу. На остаточний термін здачі об’єкта впливають багато чинників: це і площа будинку, і кількість стінового матеріалу, і кількість монтажу. До слова, ці ж чинники впливають і на вартість розумного будинку в Чернігові.

До чого треба готуватися?

Отже, кожному, хто хоче встановити собі систему розумний будинок, доведеться бути готовим до деяких незручностей пов’язаних з його установкою:

Необхідність повністю замінити всю електричну проводку;
В деяких випадках змінам підлягають водопровідна і опалювальна система, а так само система кондиціонування;
Велика ймовірність необхідності заміни всіх вікон і дверей в будинку;
Крім того, потрібно бути готовим до бруду, як це і буває після ремонту.

Скільки коштує і як замовити?

Вартість установки розумного будинку в Чернігові, до слова, може варіюватися в залежності від різних факторів. В першу чергу це, як уже було сказано вище, площа будинку. Крім того, на неї впливають кількість необхідного матеріалу, їх якість і вартість, а так само складність виконуваного проекту.

Безумовно, встановити систему самостійно набагато дешевше, але без спеціальної підготовки і знань осіб, що зайнявся монтажем системи розумний будинок, не може дати повноцінного гарантії безперебійної і справної роботи даної системи, а значить і прослужити така система може недовго.

Для придбання системи розумний будинок через компанію Smarthouse достатньо зателефонувати або відвідати офіс, де фахівець компанії підбере оптимальний варіант по функціональності, зовнішнім виглядом і вартістю.