Топ 16 гаджетів для дому

03 Травня 2021

Кожен день створюється все більше і більше різних помічників, які значно спрощують нам життя і допомагають стежити за чистотою і безпекою будинку.

Розглянемо найпопулярніші і найкращі гаджети для поліпшення життя.

Датчик протечки Aqara water Leak Sensor

Найкориснішим і недорогим є портативний датчик протікання Aqara water Leak Sensor, який допоможе вам уникнути різних казусів. Управляти цим датчиком можна через спеціальний додаток, встановлений на смартфон, що дуже зручно, а в разі протікання додаток видасть спеціальне оповіщення, а сам датчик відключить подачу води, що допоможе вам уникнути затоплень.

Середня ціна: Aqara water Leak Sensor 560 грн.

Країна виробництва: Китай

Розумний пульт Xiaomi Aqara Cube

Другим корисним помічником є розумний пульт Xiaomi Aqara Cube, який являє собою маленький кубик, за допомогою якого дуже зручно управляти іншими розумними пристроями в будинку. Але важливо відзначити те, що кубик сумісний тільки з тими гаджетами, які відносяться до системи Xiaomi Mi Home. Управляється цей чудовий кубик певними жестами, які дуже легко і просто вивчити.

Середня ціна Xiaomi Aqara Cube: 473 грн.

Країна виробництва: Китай

Датчик температури і вологості Aqara Temperature and Humidity Sensor

Наступним корисним гаджетом є кімнатний датчик температури і вологості Aqara Temperature and Humidity Sensor, який здійснює регуляцію і підтримку заданої температури в будинку. Що ще немало важливо, цей датчик здатний стежити за вологістю повітря в будинку, що дуже важливо для фізичного стану.

Середня ціна Aqara Temperature and Humidity Sensor: 550 грн.

Країна виробництва: Китай

Датчик руху Xiaomi Smart Human Body Sensor

Датчик руху Xiaomi Smart Human Body Sensor також допомагає розширити функціональність вашого будинку і здатний працювати з пристроями, вже присутніми вдома. Найкращим способом є спільна робота з системою освітлення і камерами. Xiaomi Smart Human Body Sensor здатний стабільно вловлювати будь-який рух, що дуже зручно, адже як приємно заходити додому, де вже включене світло і чекають.

Середня ціна датчика руху: 360 грн.

Країна виробництва: Китай

Поворотна IP Xiaomi Mi Home security camera 360 1080p

Найпопулярнішим гаджетом є поворотна IP Xiaomi Mi Home security camera 360 1080p, найчастіше використовувана для стеження за будинком, коли господарів немає вдома. Картинка переноситься на смартфон у досить хорошій якості, яка не псується вночі. Камера вільна повертатися на 360 градусів, що також дуже зручно і така камера здатна замінити навіть відеоняню.

Середня ціна: 1280 грн.

Країна виробництва: Китай

Чайник REDMOND SkyKettle M216S

Чайник, керований за допомогою смартфона? Легко! Чайнику REDMOND SkyKettle M216S можна задати свій “розпорядок дня”, слідуючи якому він буде включатися і кип’ятити воду, причому можна контролювати температуру нагріву води, управління таким дивом техніки теж не створить ніяких труднощів.

Середня ціна: 1600 грн.

Країна виробництва: Росія

Нічник Xiaomi Bedside Lamp 2

Нічником Xiaomi Bedside Lamp 2 також можна управляти через смартфон, варто відзначити, що він дуже яскравий, хоч і іменується нічником. Пристрій надає вибір підцвітки будь-якої колірної гами, а з підключенням цього дива з іншими гаджетами не виникне ніяких проблем, що дуже зручно.

Середня ціна: 1240 грн.

Країна виробництва: Китай

Детектор газу Rubetek KR-GD13

Якщо ви вдома використовуєте газ, то цей гаджет точно повинен знаходитися в будинку з метою безпеки. Детектор газу Rubetek KR-GD13 реагує на концентрацію в повітрі таких небезпечних газів, як бутан, метан, аміак і, звичайно ж, горючий газ. При виявленні забруднення пристрій запускає сирену, яка повідомляє про небезпеку, що допоможе уникнути більш страшних наслідків.

Середня ціна: 860 грн.

Країна виробництва: Китай

Розумний будинок Xiaomi Mi Smart Sensor Set

Оптимальним і вигідним варіантом буде придбати комплект затишного будинку Xiaomi Mi Smart Sensor Set, в комплект якого буде входити шлюз для з’єднання всіх гаджетів разом. Такий комплект сміливо може забезпечити основу для розумного будинку, що послужить відмінним початком для зручного життя.

Середня ціна: 1925 грн.

Країна виробництва: Китай

Розумна колонка Яндекс.Станція Міні

Мабуть, найпопулярнішою і відомою буде розумна колонка Яндекс.Станція міні, яка володіє голосовим помічником і широким функціоналом, який постійно оновлюється і стає все ширше. За допомогою такої колонки можна управляти і іншими гаджетами, що важливо.

Середня ціна: 1996 грн.

Країна виробництва: Росія

Зубна щітка Philips Sonicare For Kids HX6322 / 04

Що ж стосується діточок, то на ринку присутня електрична зубна щітка Philips Sonicare For Kids HX6322/04, яка допоможе легко і в ігровій формі привчити дітлахів чистити зуби. Додаток, супутнє зубній щітці, досить просте і яскраве, що дуже подобається дітям. Щітка вібрує, щетинки здійснюють виметивающие руху, що дозволяє легко і правильно очистити ротову порожнину.

Середня ціна: 2200 грн.

Країна виробництва: Нідерланди

Кавоварка REDMOND SkyCoffee M1509

Кавоварка російського виробництва REDMOND SkyCoffee M1509S готує дуже смачні напої, легка у використанні і може управляти за допомогою смартфона, що допомагає включати її під’їжджаючи до будинку або перебуваючи ще в ліжку.

Середня ціна: 2130 грн.

Країна виробництва: Росія

Зволожувач повітря Xiaomi Smartmi Zhimi Air Humidifier 2

Зволожувач повітря Xiaomi Smartmi Zhimi Air Humidifier 2 є одним з кращих зволожувачів по сьогоднішній день. Він здатний підтримувати автоматично заданий вами рівень вологості, налаштовується він в меню програми, можна і управляти за допомогою голосу через Алісу. Обсяг бака у такого помічника досить великий-4 літри. Пристрій не шумить і вночі не заважає спати.

Середня ціна: 3200 грн.

Країна виробництва: Китай

Робот-пилосос Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop

Робот-пилосос Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop, який значно полегшить життя будь-якій домогосподарці, особливо в будинку де є і діти, і тварини. Пилосос проводить і сухе, і вологе прибирання, прибираючи і поверхню поруч зі стінами, що важливо. Доступно голосове управління, а також робот-пилосос сполучається і з іншими пристроями.

Середня ціна: 10700 грн.