Системи розумного будинку, які підвищать рівень комфорту

У століття сучасних технологій є широкий спектр рішень, відомих як розумний будинок. Як правило, в будівлі можна встановити безліч різних типів рішень, але найголовніше – це їх правильний підбір, правильна установка і професійне програмування. Основна відповідь-це те, що користувачі очікують від інтелектуальної будівлі.

У кожного з нас різні звички, переваги і звички. Відповідно до цих рекомендацій можна вибрати рішення для автоматизації будинку. Можливо, буде простіше проаналізувати доступні рішення з точки зору:

– охорона будівлі,

– функціональні можливості,

– економія,

– комфорт.

Комфорт + безпека

Системи безпеки включають сигналізацію і систему спостереження. Сигналізація захищає будинок від непомітного проникнення сторонніх. Камери дозволяють постійно контролювати територію навколо будинку, а також записувати події, які можна відтворити пізніше.

У випадку IP-систем також можна запрограмувати зони виявлення, порушення яких призведе до наступного сценарію, наприклад, до повідомлення домовласників, охоронної компанії або спрацьовування тривоги.

Полегшення включають управління освітленням, жалюзі, віконницями і воротами. Управління освітленням дозволяє переміщатися по будівлі, не натискаючи ніяких кнопок-правильно спроектовані драйвери змусять світло автоматично супроводжувати користувачів.

Автоматичні жалюзі і віконниці закриють вікна при сильному сонячному світлі, а також повністю закриють їх, наприклад, вночі. Інтелектуальні ворота відкриються, коли ми підійдемо до власності або відкриємо її віддалено.

Комфорт + економія

Розумний будинок – це ще й економія. Системи управління опаленням і вентиляцією автоматично обігріють будинок до заданої температури і в певний час доби, що значно знизить витрати. Те ж саме і з кондиціонером, який освіжить інтер’єр будинку в спекотні дні перед нашим поверненням.

Системи комфорту реалізують всілякі сценарії, пов’язані зі звільненням нас від наших обов’язків. В обумовлений час установка може приготувати ранкову каву, мультимедійне обладнання буде користуватися, наприклад, музикою в кімнатах.

Ви також можете створити різні сценарії, такі як гості, ранкова, нічна тиша, де встановлені системи будуть активовані відповідним чином, наприклад, коли включений сценарій ” гості»:

На під’їзній доріжці світильники будуть висвітлювати дорогу;
Ворота відкриються в очікуванні прибуття друзів;
Ваша улюблена музика буде приємно звучати для вас і ваших друзів.

Найголовніше в системах автоматизації – не вибирати системи самостійно-варто найняти професійну компанію, яка підбере рішення таким чином, щоб системи не конфліктували один з одним.

Поняття “Розумний будинок” дуже широке. На ринку можна знайти пристрої різного ступеня складності, завдяки яким модернізація і Автоматизація Вашого будинку можуть бути адаптовані до ваших потреб.