Система» Розумний будинок ідеальне рішення для заміського будинку

Заміський будинок для багатьох міських жителів-це єдина можливість відпочити від міського шуму, суєти і руху транспорту. Найчастіше, заміські будинки облаштовуються максимально комфортно, при цьому всі витрати скорочуються до мінімуму. Завдяки інтенсивному розвитку нових технологій одним з найбільш практичних в облаштуванні житла є система «Розумний будинок» яка вже користується великим попитом.

Що таке система ” Розумний будинок»

Серед багатьох умов комфорту, особливе місце в побуті займає автоматика. Завдяки їй значно скорочується час на здійснення будь-яких робіт, зменшуються фізичні навантаження в роботі, і створюється досить комфортні і затишні умови для життя.

Сучасна система управління житлом» Розумний будинок ” – це комплекс автоматичних робіт, які здійснює система виключно в зазначений час. Дана система має досить “гнучку” і досить різноманітну систему настройки, що дозволяє управляти найбільш важливими житловими комунікаціями. Враховуючи можливості системи не можна не вказати на її складові.

Як правило, практично будь-який комплект системи “Розумний будинок” включає в себе:

Головний пристрій управління автоматикою-ХАБ.
Датчики-елементи, які отримують інформацію від зовнішніх факторів, тепло, холод, світло.
Пристрої виконують команди, які отримали від датчиків – актуатори.

Ці три вузли створюють досить зручний список управління житлом. Розглядаючи варіант заміського будинку, то тут найбільш важливими командами для» розумного будинку ” можуть бути, включення датчиків пересування, управління відеоконтролем, запуск автоматичної подачі тепла, включення зовнішнього освітлення і замки, оснащені автоматикою. Якщо в заміському будинку є вельми дорогі речі, то в систему управління можна підключити сирену і виклик охоронної служби.

Принцип роботи системи

Варто відзначити що вся система, здатна управлятися по бездротовій передачі даних-мережа інтернет (Wi-Fi). При покупці даної системи, користувачеві надається кілька варіантів настройки синхронізації з тим чи іншим пристроєм. Найчастіше цим пристроєм може бути сучасний смартфон на базі операційних систем Android або iOS. Сучасні моделі даної системи управління мають додатки, які встановлюються на гаджет користувача, що значно спрощує їх обслуговування.

Встановлений додаток починає свою дію, коли смартфон був синхронізований з системою управління. На дисплеї пристрою спочатку будуть відкриватися “підказки” для роботи з системою. Головним критерієм Управління бути безперебійний Інтернет на обох пристроях. Якщо в заміському будинку можна підключити провідний інтернет, то для девайса досить увійти в мережу з будь-якої точки доступу. Ця функція досить корисна тим, що дозволяє дистанційно контролювати все що відбувається в будинку, а так – же здійснювати включення і відключення екстрених функцій управління.