Сім простих кроків до розумних електронних систем в будинку

Розумний будинок працює відповідно до ритму життя жителів. Він адаптується до потреб, піклуючись про безпеку і комфорт мешканців. Це допомагає скоротити рахунки за електрику і контролювати те, що відбувається в кімнатах під час відсутності.

Розумний будинок – з чого почати:
Блок керування. У системах розумного будинку, званих централізованими, основним елементом є блок управління. Решта модулів, що входять до складу установки, виконують тільки виконавчу функцію. Їх роль обмежується збором інформації про фактори, що діють в системі, і передачею її на сервер – саме тут приймається рішення, чи виконувати конкретну задачу і як саме.
Система управління освітленням. Це інтелектуальна освітлювальна установка дозволяє регулювати інтенсивність і колір світла, а також автоматичне включення і виключення ламп в залежності від потреб (наприклад, після входу в кімнату або голосової команди). Часто установка оснащується додатковими датчиками, які дозволяють активувати її в потрібний момент – завдяки цьому світло починає включатися тільки після настання темряви.
Контроль доступу-елементи, керовані системами контролю доступу. Зазвичай вони оснащені електричними замками і рядом датчиків, а також системою, яка дозволяє власнику Дистанційно відкриватися (наприклад, за допомогою пульта дистанційного керування або смартфона).
Протипожежний захист – система протипожежного захисту зазвичай включає в себе датчики температури і датчики, які виявляють присутність диму або газу (іноді також інші речовини, такі як чадний газ), і часто додаткові елементи, такі як сирена або спринклери. Всі частини установки підключені до центральної системи управління, завдяки якій в разі тривоги або збою користувач негайно повідомляється про подію (наприклад, за допомогою повідомлення в додатку для управління своєю інтелектуальною системою будівлі).
Імітація присутності-імітація присутності жителів може полягати у включенні світла і піднятті жалюзі у відповідний час або, наприклад, в активації електроніки і побутової техніки на основі алгоритму або режиму, обраного власником. Така система допомагає захистити будівлю від злому в разі тривалої відсутності.
Дистанційне керування побутовими та мультимедійними приладами. Дистанційне керування – це і дистанційне відкриття дверей, вікон, воріт або віконниць – рішення, що підвищує не тільки комфорт, але і безпеку. Якщо ви залишите вікно відкритим, коли виходите з дому, будівля нагадає вам про це або навіть закриє його саме. Контроль температури-системи розумного будинку.
Системи мікроклімату і комфорту. Можна включити опалення, кондиціонування повітря і погодні станції в опалювальні та погодні системи. Зручно, що вам не потрібно замінювати всю установку для автоматичного нагрівання або охолодження.

Розумний будинок-це надзвичайно прості в установці і використанні системи, які допоможуть керувати електронними пристроями і медіа в будинку всього за сім кроків!