З Чого Почати Розумний Будинок?

Практично кожен з нас чув, що існує Розумний будинок. Якщо ви вирішили встановити цю систему у себе, то необхідно ознайомитися з рядом нюансів, які треба врахувати.

Може здатися, що встановити систему Розумний будинок це дуже складно і дорого, але це далеко не так. Не треба думати, що це система зі штучним інтелектом, як нам показують у фантастичних американських фільмах. Це Автоматизація певних домашніх процесів. Не варто вибирати відразу найскладніший прилад, щоб довелося викликати електрика і довгот і клопітно встановлювати систему. Найпростіший варіант це автономна модель, яку можна підключити до домашньої мережі вай фай, з’єднати з додатком і з Яндекс. Станцією, наприклад.

З чого почати?
Проект. Навіть якщо це намальована вами розмітка на звичайному аркуші паперу, але саме це допоможе вам зрозуміти , що і де ви упустили.
Користувач. Ви повинні розуміти, для кого ставите цю систему, щоб літні батьки або маленькі діти змогли також вільно їй користуватися.
Конструкція. Тут мається на увазі провідна система буде чи ні. З бездротової все зрозуміло, а ось дротову необхідно запланувати, як провести по дому, підготувати все для цього.
Виконавець. Треба продумати чи зможете ви самостійно з усім цим впоратися або ж потрібен спеціально навчена людина.
Автономність. Подумайте над тим, що може не бути виходу в інтернет. Світло відключили або щось схоже. Ваша система повинна працювати і в таких умовах.
Будинок повинен мати “серце”. Можете назвати це, як сподобається, наприклад ядро, а не серце. Ядро будинку має бути самостійним пристроєм. Не варто компонувати його з іншими пристроями, це буде не правильно.
Відведіть певне місце для ядра. Це може бути все що завгодно, окрема кімната, шафа, ніша, але воно повинно розташовуватися окремо від усього іншого. Може підійти підвал.
Вартість розумного будинку. Тут не варто тримати ілюзій, що можна заощадити або обійтися невеликими засобами. Це не так. На жаль, установка такої с, що будете купувати для розумного будинку необхідно купувати в двох примірниках. Ви запитаєте навіщо? Це робиться для того, щоб, коли у вас вийде з ладу якась деталь, то ви підете, візьмете її, наприклад, в гаражі і замініть відразу. Наприклад, скакануло напруга і частина вимикачів просто згоріли, найголовніше, що необхідно продублювати, це саме ядро системи.

Розумний будинок може досить сильно полегшити вам життя. Наприклад, якщо ви забули вимкнути газ або воду, то вам на телефоні прийде повідомлення про це. Кожен день в певний час, який ви задасте, буде гаснути світло у всьому будинку.

Встановлені веб-камери дозволять контролювати, що відбувається в квартирі поки ви наприклад у від’їзді у відпустці. Адже це дуже важливо знати, що вдома у тебе все добре, поки ти за кілька тисяч кілометрів. Однозначно, установка системи розумного будинку це те на, що не треба шкодувати грошей. Наш спокій і комфорт коштують набагато дорожче.