Радіокеровані розетки – за допомогою цих пристроїв можна економити електрику будинку

05 Грудня 2021

Радіокеровані розетки на вітчизняному ринку електроніки з’явилися недавно і стали користуватися великим попитом у людей за рахунок практичності і економічності. Адже вони мають одну важливу перевагу перед традиційними розетками – будь-якою побутовою технікою можна користуватися на відстані і при необхідності її відключати.

Навіщо потрібно радиорозетка?

Часом побутової техніки в будинку накопичується настільки багато, що вона в режимі очікування запросто зможе спалювати до 10% енергії. Якщо порахувати все це, то вийде кругленька сума! В цьому випадку і необхідно купувати радіорозетку, за допомогою якої можна дистанційно відключати будь-який електричний прилад. За своєю структурою радіорозетка представляє перехідник, який встановлюється в стандартну розетку. Налаштування не вважаються великою проблемою-все легко і просто. Додається інструкція. Навіть дитина зможе включити таку розетку!

З чого складається радіокерована розетка?

Якщо уважно придивитися на радіорозетку, то можна виявити електронний виконавчий блок, в якому є невелика електрична плата. У деяких моделях є ще й функція таймера, яка дозволяє відключати побутові прилади автоматично після закінчення певного часу. Але такі розетки коштують істотних грошей і часом краще брати радіокеровані аналоги, в які вставляється радіопередавач. Варто його активувати, як розетка відключається, і побутові прилади не працюють.

Де краще використовувати радіорозетки?

  1. Автоматичні гаражні ворота.

  2. Система вуличного освітлення біля приватного житлового фонду.

  3. Системи вентиляції та кондиціонування.

  4. Включення насосного обладнання.

  5. Установки часу для автоматичного включення будь-якої побутової техніки

  6. Як окремий пристрій в комплексному рішенні розумного будинку.

Переваги та недоліки радіорозеток

На відміну від аналогів, які працюють від Wi-Fi або GSM, радіорозетки не залежать від стільникового зв’язку або Wi-Fi, що дозволяє їх використовувати куди впевненіше в приватному секторі. І радіорозетки коштують істотно дешевше, а управління вважається максимально зручним – можна використовувати дистанційний пульт. Якщо він раптом зламається, то нічого страшного-на корпусі радіорозетки є спеціальні кнопки, які відповідають за основні функції. Недоліки є-радіохвиля може загасати, проходячи крізь товсті стіни. Але це властиво і сигналам Wi-Fi, які втрачають до 30% потужності при проходженні бетонних стін.

Як вибрати радіорозетку?

Тут все просто. Потрібно в першу чергу дивитися на потужність споживання побутових приладів. Якщо в будинку працює потужний кондиціонер, здатний споживати багато енергії, то необхідно брати радіорозетку підвищеної потужності, яка не оплавиться від навантаження.

Важливо дивитися і на дальність дії радіорозетки. Якщо цей показник буде варіюватися в межах 10-40 метрів, то це буде говорити про високу якість обладнання-сигнал буде проходити по всьому будинку!

Сумісність систем. Щоб привести радіорозетку в робоче положення, то потрібно послідувати найпростішої інструкції – одночасно натискаються кнопки ДУ і радорозетки. Сигнали поєднуються, і на радіорозетці загориться світловий індикатор, який і підкаже господареві житла – обладнання знаходиться в робочому стані.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка