Правильний мікроклімат для щасливої ​​родини

08 Лютого 2022

«Найголовніше – погода в будинку» – рядок з колись популярної пісні став крилатою. Не важливо, живете ви у розкішному особняку чи скромній квартирі. Головне, щоб у будинку панувала атмосфера кохання, взаєморозуміння та гармонії.

Приховані вороги у рідних пенатах

Душевний затишок неможливий без доброго самопочуття. Необхідно створити сприятливий мікроклімат у приміщеннях. Пил, сухе повітря, шерсть свійських тварин, алергени завдають дискомфорту, ускладнюють дихання, що призводить до головного болю і нездужання. Тільки комплексний підхід допоможе позбавитися цих проблем.

Регулярне прибирання, зволоження та провітрювання покращать положення. Робот-пилосос та пилососи з протиалергенними фільтрами стануть активними борцями з невидимим ворогом.

Інший чинник, що впливає якість життя, це сухе повітря. Погіршують ситуацію опалювальні прилади, які працюють на повну котушку у зимовий час. Це негативно впливає на слизові, домочадців може переслідувати нав’язливий кашель, сухість у горлі, лущення шкіри.

Як створити правильний мікроклімат

Щоб здобути перемогу у кліматичній війні на власній території, використовують наступні прийоми:

  1. Для підвищення вологості повітря на батареях розкладають мокрі рушники. Цим перевіреним «дідівським» методом користується не одне покоління. Він не потребує витрат, при цьому старомодний і не зручний. Змочувати тканину доведеться часто, а про естетику кімнати годі й казати.
  2. Кімнатні квіти. Зелені острівці не лише зволожують повітря. Багато рослин, такі як кактуси, алое, хлорофітум, герань мають бактерицидні властивості. Квіти використовують для декорування, створюють затишок, пожвавлюють, підтримують унікальний стиль кімнати. До істотних недоліків відноситься те, що живі створіння вимагають догляду, деякі з них примхливі та вимогливі. Крім того, чутливі домочадці можуть мати схильність до алергії.
  3. Зволожувач повітря. Існує безліч різновидів цього приладу, від найпростіших моделей до техніки преміум класу. Пристрій викидає в повітря розігріту пару, тим самим забезпечує приміщення необхідним рівнем вологості. Цей показник необхідно контролювати, оскільки підвищена вологість сприяє накопиченню слизу у дихальних шляхах людини та створює комфортні умови для бактерій.
  4. “Розумний дім”. Сучасна автоматизована система керує технічним оснащенням приміщення. У «коло її обов’язків» входить контроль за кліматом у будинку. Це людське творіння регулює температурний режим та вологість, аналізує хімічний склад повітря та розпізнає вміст вуглекислого газу. Щасливому господареві житла, яким керує «Розумний будинок», не доведеться відволікатися на щоденну підтримку комфортних умов. Для кожної кімнати система встановить та підтримуватиме спеціальні режими.

В епоху технологічних новинок кожен з нас може розраховувати на сучасні пристрої, які значно спрощують життя. Ряди помічників поповнили посудомийні машини, кухонні комбайни, роботи-пилососи, мийники вікон. Познайомтесь із системою «Розумний дім», і вона стане на сторожі вашого здоров’я та гарного самопочуття.