fbpx
Робочий графік: Пн-Пт з 9-00 до 18-00Email: info@smarthouse.uaТелефон: +38 (067) 616-00-71
Eng
Рус
Укр
Хороший будинок створюється, а не купується.Джойс Мейнард
Будинок - це машина для житла, це жива динамічна штука.Роберт Хайнлайн
Розумний будинок » Про нас

Про нас

Хто ми?

Компанія «MimiSystems» заснована в 2004 році і спеціалізується на розробці інтелектуальних електронних систем і програмного забезпечення. Нами розроблена система «Розумний Будинок MimiSmart» .
Ми пропонуємо свої послуги в галузі інтелектуальних систем управління будинком.
Наша основна задача – створення унікальних рішень в галузі інженерних систем, які не поступаються західним технологіям, при цьому, вартість яких була б прийнятною для споживачів.
У нашій команді працюють високопрофесійні інженери, проектувальники, програмісти та монтажники, що дозволяє нам вирішувати будь-які, навіть найскладніші завдання.

Що пропонуємо?

В даний час компанія «MimiSystems» пропонує своїм клієнтам повний спектр послуг з автоматизації житла: від проектування систем до їх інсталяції та технічної підтримки.

Іншими словами, ми здатні забезпечити клієнту комплексне рішення, замінивши цілу команду підрядників. Комплексний підхід до проектування дозволяє економити до 40% коштів на монтажі кабельних систем.

На все обладнання та роботи надається гарантія.

Що вміє наша система?

Наша система «Розумний Будинок MimiSmart» дозволяє здійснювати централізований моніторинг і управління всіма інженерними системами котеджу, офісу чи будинку буквально «з одного пульта»! Інтелектуальні системи від нашої компанії поєднують в собі функціональність, надійність і максимальну ефективність у забезпеченні комфорту і економії енергоресурсів.

Наша система «Розумний Будинок MimiSmart» оптимізує енерговитрати і економить експлуатаційні витрати.

Як ми працюємо з клієнтами?

Ми зацікавлені в кожному клієнті, тому частиною нашої корпоративної політики є – індивідуальний підхід до кожного клієнта, гнучкість у підборі конфігурації, тобто поряд з готовим набором послуг, який ми надаємо клієнтам, ми розглядаємо кожну ситуацію окремо, згідно з Вашими побажаннями, з урахуванням Ваших можливостей.
Будучи, безпосередньо, розробниками і виробниками системи «Розумний Будинок MimiSmart» , складемо і погодимо з Вами такий алгоритм роботи нашої системи, який повністю задовольнить Ваші вимоги.

Співпраця

Компанія «MimiSystems»

  • запрошує до співпраці дилерів, забезпечує інформаційну підтримку, надає хороші знижки;
  • проводить безкоштовне навчання для інсталяторів;
  • пропонує вигідні умови співпраці для архітекторів і дизайнерів, будівельних та електротехнічних компаній.

Разом з Вами ми створимо Будинок, про який Ви мріяли!
Презентація Розумного Дому SmartHouse