Про нас

Компанія "MimiSystems" заснована в 2004 році і спеціалізується на розробці інтелектуальних електронних систем і програмного забезпечення. Нами розроблена система " Розумний будинок Mimi Smart».Ми пропонуємо свої послуги в області інтелектуальних систем управління будинком.Наша основна задача - створення унікальних рішень в області інженерних систем, що не поступаються західним технологіям, при цьому, вартість яких була б прийнятною для споживачів.У нашій команді працюють високопрофесійні інженери, проектувальники, програмісти і монтажники, що дозволяє нам вирішувати будь-які, навіть найскладніші завдання.

Що пропонуємо?

В даний час компанія «MimiSystems» пропонує своїм клієнтам повний спектр послуг з автоматизації житла: від проектування системи до їх інсталяції та технічної підтримки.Іншими словами, ми здатні забезпечити клієнту комплексне рішення, замінивши цілу команду підрядників. Комплексний підхід до проектування дозволяє економити до 40% коштів на монтажі кабельних систем.На все обладнання та роботи надається гарантія.

Що вміє наша система?

Наша система “Розумний будинок MimiSmart” дозволяє здійснювати централізований моніторинг і управління всіма інженерними системами котеджу, офісу, або будинку, буквально, “з одного пульта”! Інтелектуальні системи від нашої компанії поєднують в собі функціональність, надійність і максимальну ефективність в забезпеченні комфорту і економії енергоресурсів.Наша система “Розумний будинок MimiSmart” оптимізує енерговитрати і економить експлуатаційні витрати.

Як ми працюємо з клієнтами?

Ми зацікавлені в кожному клієнті, тому частиною нашої корпоративної політики є — індивідуальний підхід до кожного клієнта, гнучкість в підборі конфігурації, тобто поряд з готовим набором послуг, який ми надаємо клієнтам, ми розглядаємо кожну ситуацію окремо, згідно з Вашими побажаннями, з урахуванням Ваших можливостей.

Будучи, безпосередньо, розробниками і виробниками системи «Розумний будинок MimiSmart», складемо і узгодимо з Вами такий алгоритм роботи нашої системи, який повністю задовольнить ваші вимоги.

Співпраця

Компанія ” MimiSystems»
  1. запрошує до співпраці дилерів, забезпечує інформаційну підтримку, надає хороші знижки;
  2. проводить безкоштовне навчання для інсталяторів;
  3. пропонує вигідні умови співпраці для архітекторів і дизайнерів, будівельних та електротехнічних компаній.

Разом з Вами ми створимо будинок, про який ви мріяли!