Короткий огляд систем Розумний будинок

Всі вже чули термін Розумний будинок. Але чи всі знають, що це означає? З чого він складається, як він працює, які можливості він надає користувачам? Розумний будинок-це новітні технології, впроваджені в звичайний будинок, покликані зробити повсякденне життя простіше і приємніше, а також зробити її більш економічно ефективною. Для людей, які не є технологічно просунутими, це може здатися досить складним. Ми постараємося переконати вас в тому, що це не так, і покажемо всі переваги розумного будинку.

Що таке Розумний будинок?

Розумний будинок-це набір систем і пристроїв для домашньої автоматизації. Чому тоді “розумний”? Тому що за допомогою цих пристроїв ми можемо якимось чином спілкуватися з будинком, а він по нашій команді може виконувати різні завдання. Це пов’язано з використанням мережі, яка з’єднує всі пристрої і до якої користувачі також можуть підключатися, наприклад, через смартфон. Основним елементом всієї системи є так званий центральний контролер, що відповідає за контроль і управління. До нього підключаються інші пристрої і наш смартфон, що за допомогою інтернету дозволяє нам зв’язуватися з усією системою, навіть якщо ми далеко від дому. Найважливіше в ідеї розумного будинку-це те, що ми можемо налаштувати його відповідно до наших потреб – відповідно до нашого робочого часу, сну, звичок і способу життя.

Пристрої для розумного будинку включають в себе:

Камери спостереження-кращими будуть камери з якістю Full HD, що забезпечує запис зображень з великою кількістю деталей. Ще краще, якщо камера зможе записувати після настання темряви. Якщо ви збираєтеся встановлювати камеру поза будівлею, важливо, щоб вона була пристосована до високої вологості і змінних температур, що забезпечить її тривалий термін служби. Записи з камери в розумному будинку найчастіше зберігаються на мережевому диску.
Системи сигналізації-це, наприклад, датчики руху або датчики відкриття дверей і вікон. Коли відбувається небажана подія, ми будемо повідомлені негайно.
Автоматика для відкривання, наприклад, воріт, гаражів або жалюзі на вікнах і дверях.
Датчики, які попередять нас про викид чадного газу, підвищення температури, дим або навіть пролиту воду, щоб запобігти небажаним наслідкам.
Інтелектуальні вилки, які дозволяють вмикати і вимикати електричний пристрій, не виймаючи вилку.
Інтелектуальне освітлення-дозволяє нам встановлювати інтенсивність і колір світла, а також здійснювати дистанційне керування освітленням.
Інтелектуальне опалення-використовується для контролю температури в приміщенні. Завдяки цьому ми можемо програмувати, в який час дня і ночі ми хочемо мати більш високу температуру, а в яку – більш низьку температуру.
Що дає нам Розумний будинок?
Безпека. Безпека, ймовірно, є найважливішою причиною того, що багато людей вибирають рішення для розумного будинку. На додаток до камер, які, безсумнівно, впливають на підвищення рівня захисту нашого будинку, в даний час використовуються різні датчики, які повідомлять про загрозу відразу після виявлення підозрілої події.
Комфорт. Рішення для розумного будинку також забезпечують збільшення функціональності нашого будинку.
Економія. Використовуючи програми, спеціально створені для “розумного будинку”, ми можемо перевірити, який пристрій споживає найбільше енергії і генерує найвищі витрати. Тому ми можемо спланувати, коли використовувати їх рідше.