Як розумний будинок допомагає економити на опаленні?

На сьогоднішній день практично кожен житель країни знайомий з системою розумного будинку. Його трактування виглядає наступним чином: Розумний будинок-високофункціональна система облаштування житлової площі, організована за допомогою автоматизації і цілеспрямована при цьому на досягнення максимальних умов проживання на житловій території.

Економія на опаленні

Ні для кого не секрет, що комунальні платежі-це чимала сума бюджету кожної сім’ї, що йде в казну країни. При використанні системи Розумний будинок, всі витрати значно знизяться, при цьому прилади, що знаходяться в експлуатації в певні необхідні години, прослужать довше, ніж прилади, що використовувалися без зупинки. Особи, які проживають в квартирах з центральним опаленням, часто потрапляють в некомфортні для них ситуації. Наприклад, дуже часто буває так, що при низьких температурах повітря і наступаючих холодах, температура в приміщенні недостатньо оптимальна, тому доводиться за додаткову плату підключати різного роду обігрівальні прилади. І в разі, якщо навпаки, температура повітря дуже висока, але опалення подається все в тому ж повному складі. Саме тому багато людей переходять на систему опалення розумного будинку, підлаштовується під бажання і переваги людини, а так само дозволяє не переплачувати зайві суми.

Найдорожчим платежем є платіж. На це йде приблизно близько 70% від усієї суми платежів.

Принципи автоматизації опалення в розумному будинку
Коли в житло знаходяться люди, система підтримує найоптимальніший і сприятливий клімат, налаштувавши температуру в приміщенні на 21С. у тому випадку, якщо в приміщенні відсутні люди, температура автоматично буде знижена до 16С.тільки дана умова допоможе знизити споживання електроенергії на 30%.
Виходячи з вищевказаного пункту, так само принципом роботи є і автоматичне налаштування переходу опалення від зниженого до підвищеного за деякий час до приходу господарів будинку.
Налаштування опалювальних приладів на денну і нічну роботу-так само дозволить максимально знизити споживання. Перехід від денного режиму до нічного запрограмований автоматично, тому не доведеться докладати зусиль для пошуку спеціальних опалювальних важелів. Так само помічником в Налаштуваннях режиму може стати дистанційне керування з телефону, планшета або ноутбука.
Підтримка холодних, низьких температур у відповідних приміщеннях, наприклад, в гаражі, на складі або в технічних приміщеннях-так само грає роль при зниженні витрат на опалення.

Дані принципи роботи Хороші не тільки тим, що дозволяють економити на електриці, але так само і тим, що вони благополучно підлаштовуються під людей.

Можна запрограмувати необхідну температуру і насолоджуватися постійною оптимальною температурою. Потужністю температури так само легко управляти за допомогою використання електричних розеток. Кондиціонери, Вентиляційні системи так само можуть бути схильні до автоматичного програмування.