Як пов'язати інтер'єр квартири або котеджу з системою «розумний будинок»

08 Лютого 2022

Будь-яке житлове місце – це, перш за все, місце відпочинку та проведення часу з близькими людьми, родичами та друзями. Головне завдання, яке має вирішувати інтер’єр – забезпечення комфорту для всіх, хто проживає в конкретній квартирі або приватному будинку.

Як інтегрувати систему «розумний дім» у звичні нам архітектурні стилі, дизайнерські рішення та елементи обстановки – питання, яке ставить собі кожен, хто зацікавився сучасними технологіями.

Впровадження системи «розумного будинку» здійснюється за наступною схемою: вибір потрібних функцій, замовлення обладнання, розробка дизайну з урахуванням розміщення необхідних комунікацій, датчиків та блоків керування. Сучасним дизайнерам не важко замаскувати техніку під декоративними елементами в інтер’єрі.

Більшість систем «розумного будинку» дозволяють значно розширити можливості дизайнерівВони заважають втілювати у реальність конкретні варіанти обстановки, навпаки, підкреслюють специфіку обраного стилю.

Сценарії для керування світлом

Дозволяють виділити оздоблювальні елементи на стелі, стінах та підлозі. Завдяки регулюванню інтенсивності, відтінку та температури світла, інтер’єр може кардинально змінюватися, активуватися зонування, задаватися ритм архітектурних рішень та композицій.

Більшість натуральних матеріалів дуже вимогливі до вологості та температури. Завдяки системі «розумний будинок» у вас вдасться створити для них ідеальні умови і не турбуватися про стан натурального дерева, каменю, плетені деталі або картини.

Безпека: актуально для будь-якого будинку

Окремо слід сказати про те, що система «розумний будинок» не просто дозволяє максимально точно втілити дизайнерські задумки, а й захищає отриманий результат.

Ви зможете максимально довго насолоджуватися чудовим ремонтом завдяки наступним рішенням:

  1. датчики руху (спроможні своєчасно виявити несанкціоноване проникнення);
  2. сигналізація (оперативно сповістить власника житло про ситуацію, щоб він міг санкціонувати набір номера служби порятунку);
  3. імітація присутності людини в будинку (відлякає кримінальні елементи, які бажають проникнути всередину);
  4. захист від протікання (при найменшій загрозі, «розумний будинок» сповістить господаря, що допоможе вчасно відреагувати, врятувати підлогу, покриття стін та стель від псування);
  5. контроль над роботою побутових приладів (система своєчасно відключить їх, відстежить перегрів чи збої).

Все це дозволяє зберегти будинок у чистоті, порядку та повній безпеці. Дорогий ремонт буде під захистом штучного інтелекту двадцять чотири години на добу, без вихідних та перерв.

Єдина вимога до оперативної та злагодженої роботи системи «розумний дім» — це наявність підключення до інтернету та бездротового каналу доступу до мережі. Інакше комунікація між різними її елементами буде неможлива.