Як система “Розумний будинок” економить Ваш час: 5 побутових завдань, про які більше можна не думати

Всі ми любимо, коли все робиться просто і швидко. Будь то доставка продуктів до нашого порогу, а не відвідування ресторану, або використання мультиварки, щоб їжа приготувалася до нашого повернення з роботи — простота і зручність це дві речі, які всім подобаються.

Саме це і надають гаджети для розумного будинку: можливість вести більш просте життя без стресу. Розглянемо кілька сфер застосування, де система Розумний будинок економить час господаря.

Точність комунальних платежів

З розумними гаджетами вам не потрібно чекати поштової квитанції або викликати контролера лічильників. Вам не треба йти до місця, де встановлений прилад обліку. Показання на екрані надають вам точну інформацію в режимі реального часу, коли вона вам потрібна.

Контроль за дітьми

За допомогою системи домашньої автоматизації ви можете легко стежити за своїми дітьми. Переконайтеся, що вони безпечно повернулися, впустіть їх, не виходячи зі спальні. Не потрібно вставати і відкривати двері. Ви можете побачити їхні приходи та виходи за допомогою камер відеоспостереження, а також переконатися, що під’їзд або ганок висвітлюються, коли вони приходять додому.

Це допоможе вам убезпечити їх, а також допоможе дізнатися, чим вони зайняті кожен день. Дуже корисно для зайнятого батька.

Дистанційна перевірка

Думка про каструльці, залишеної вранці похапцем на плиті, чревата втраченими робочими годинами. Ви мчите додому, щоб переконатися на власні очі, що газ вимкнений, а холодна праска мирно стоїть на своєму місці. Одним з найбільших переваг системи розумного будинку є те, що ви можете використовувати її в будь-який час, незалежно від того, перебуваєте ви вдома чи ні. Чи закритий кран у ванній? А світло в передпокої я погасив? Просто перевірте стан будинку через Інтернет, щоб не повертатися особисто. Душевний спокій досягається натисканням пари кнопок на телефоні.

Втрачений ключ

Всім людям знайома ситуація, коли ми стоїмо перед зачиненими дверима, марно обшарівая кишені в пошуках заповітної зв’язки ключів. Їх немає. Вам належить томливе багатогодинне очікування слюсаря або родича з запасним комплектом. Інтелектуальний замок позбавить від такої незручності раз і назавжди. Він просто відчинить двері при Вашому наближенні, виявивши в зоні видимості особистий смартфон господаря.

Котик під наглядом

Залишаючи житло на 1-2 дні, ви витрачаєте цілий день, щоб «прилаштувати» домашнього улюбленця. Після повернення, йдуть годинник, щоб забрати його назад. Набагато зручніше налаштувати автоматичну годівницю, а потім просто стежити за допомогою камери за станом тварини. Щоб вихованець не нудьгував, включайте відеозв’язок і спілкуйтеся з ним в режимі реального часу, використовуючи монітор системи розумного будинку. До речі, камера допоможе контролювати також полив і стан кімнатних рослин.

Звичайно, розумні будинки не в змозі зробити всю рутинну роботу. Однак, виконуючи певні завдання від вашого імені, вони підвищують вашу продуктивність за рахунок економії часу і грошей.