Як працює розумна колонка

Завдяки технічному прогресу, який вже “крокує” вельми успішно вперед, для людей відкриваються багато можливостей в побуті. Варто відзначити, що сучасні гаджети вже здатні абсолютно зрозуміти голос людини, і при цьому виконувати безліч завдань. Саме таким пріоритетам відповідає»розумна колонка”.

Що таке розумна колонка

Відразу хочеться сказати, що даний пристрій має мультимедійне призначення. Крім прослуховування музики, цей пристрій здатний відтворювати будь-яку знайдену інформацію в Інтернеті. Сам принцип “розумної колонки” полягає в роботі модуля, вбудованого в пристрій який здатний розпізнати голос, і синхронно відобразити результат в Інтернеті. З Інтернетом колонка з’єднується за допомогою модуля бездротового зв’язку. Найчастіше Сучасні колонки можуть мати кілька типів підключення.

Можливості ” розумної колонки»

Завдяки своїм особливостям і процесу роботи « “розумна колонка” здатна:

Відтворювати музику як на зовнішній динамік, так і на навушники.
Синхронно працювати по бездротовому зв’язку з будь-яким пристроєм.
Використовувати команди для певних “об’єктів (деякі моделі пристроїв можуть керувати “розумним будинком”).
Є вбудований таймер роботи, що дозволяє відключити пристрій в призначений час.
Будильник може сповіщати про підйом будь-яким рингтоном.
“Штучний інтелект” пристрою запам’ятовує дії, запити і підбирає максимально точні результати.

Так-же варто відзначити, що в даний час не всі пристрої такого типу розпізнають російську мову. Лідером в Росії є розумна колонка “Аліса”. Цей гаджет був створений розробниками відомого браузера “Яндекс” в якому є цей голосовий асистент. В даний час можливості «Аліси» не великі, але незабаром, можлива вона зможе досить просто і без будь – яких помилок працювати з побутовими голосовими командами, які використовують «розумні будинки» і побутові прилади.

Зовнішній вигляд ” розумної колонки»

Дані голосові помічники вже не новинка, більше 3 років тому був випущений перший голосовий асистент. Компанія, яка представила гаджет, є всім відоме» Яблуко ” Apple. Її зовнішній вигляд був досить простий. Прямокутний овальний пристрій невеликої висоти, який міг відповідати на голосові команди. Сучасний російський гаджет, вже має дуже привабливий у своєму роді зовнішній вигляд. Кілька кольорів, світлодіодні індикатори, і приємне зовнішнє матове покриття. Варто відзначити, що завдяки даній підсвічуванні, розумна колонка «Аліса» дуже барвисто прикрашає дитячу кімнату у вечірній час, а знайдені в Інтернеті казки для дитини, просто перетворять кімнату в «чарівний замок». вкрай важливо виділити функція пошуку. якщо користувач хоче почути потрібну композицію, фразу для пошуку необхідно вимовляти максимально точно.

З огляду на такі можливості цих пристроїв, вартість їх не велика і вона повністю виправдовує себе в дії. Можливо незабаром дані гаджет будуть доступні багатьом.