Як налаштувати сценарії розумного будинку і якими вони можуть бути

На сьогоднішній день система “Розумний будинок” набирає свою популярність в геометричній прогресії на тільки у різних підприємств, а й у приватного споживача. Вона підкорює всіх своєю зручністю, універсальністю і можливістю економії, яку вона надає.

Однією з головних особливостей даної системи можна сміливо назвати можливість створювати і виставляти різні сценарії для роботи системи в залежності від обставин. Під сценарієм фахівці розуміють набір певних дій, який був продуманий заздалегідь. Ці дії “Розумний будинок” здійснює в автономному режимі, або при запуску того чи іншого сценарію.

На даний момент існує можливість включити в сценарій будь-яка подія, або цілу комбінацію подій, які і буде виконувати система “Розумний будинок”. Особлива перевага включається в тому, що кількість подій і дій в сценаріях не обмежується ніяк, хіба що тільки фантазією користувача і його потребами.

Подібна можливість робить використання даної системи в рази зручніше, комфортніше і простіше. Адже не треба віддавати системи команди на кожну дію, а досить натиснути одну кнопочку, щоб Системи виконала, скажімо цілих двадцять дій.

Налаштування розумного будинку

На сьогоднішній день зробити настройку системи та програмування сценаріїв можливо через спеціальний мобільний додаток, доступне на даний момент абсолютно для будь-яких гаджетів. При чому не важливо на якій системі працює гаджет, оскільки додаток адаптовано під обидві платформи оперативних систем. Однак, перед запуском програми необхідно встановити на гаджет спеціальний сервер, і тільки після цього запускати додаток, інакше працювати воно точно не буде.

Користуватися ж даними додатком простіше простого, досить тільки натиснути на однойменну опцію, а далі продумати повністю весь сценарій від початку до кінця, встановити на нього відповідну іконку і все.

Після система сама запропонує у вигляді списку доступні приміщення і пристрої, здатні працювати в автономному режимі. Із запропонованих пристроїв користувачеві належить вибрати необхідні дії з ними і натиснути кнопку “Зберегти”.

Варіанти сценаріїв

Незважаючи на величезне різноманіття різних комбінацій подій, які можуть бути включені в сценарій і забезпечуються доступними пристроями, на сьогоднішній день існує кілька стандартний і широко поширених сценаріїв:

Домашній кінотеатр. Один з найбільш поширених сценаріїв, що включає в себе закриття вікон рольставнями, включення системи кондиціонування, виключення або приглушення світла, включення розетки, до якої підключений телевізор;
Сну. Ще один досить стандартний сценарій, що включає в себе вимикання світла, замикання дверей і вікон, а так само відключення всіх електроприладів в будинку;
Догляд з дому. Даний сценарій дозволяє користувачам залишити в минулому всі переживання на тему залишеної вдома побутової техніки у включеному стані, оскільки даний сценарій автоматично знеструмлює всі електроприлади, підключені в будинку.