Як квартира в “розумному” будинку економить сімейний бюджет

Система» Розумний будинок ” сьогодні викликає інтерес у багатьох людей. Зростаючий інтерес до “розумним будинком” підтверджує статистика. Глобально, рівень впровадження до 2021 року досягне 38,7%. Для порівняння, цей показник в 2016 становив всього 8,2%. Більшість роблять вибір на користь смарт-систем, так як це дозволяє економити суми на рахунках. Чи дійсно це так? Скільки можна заощадити завдяки системі домашньої автоматизації? Відповімо на ці та інші питання в цій статті.

Економія з системою ” Розумний будинок»

Інтелектуальні системи-важливі критерії, які багато хто розглядає вже на етапі інвестицій в будівництво нерухомості. Інвестори зазвичай дивляться тільки на бюджет будівництва в разі системи «розумного будинку» вигідно інтегрувати смарт-системи, так як можна істотно заощадити, особливо це стосується економії теплової та електроенергії.

Економія електронергії

В результаті проведених експериментів, був зроблений висновок, що добова економія електроенергії в разі застосування системи домашньої автоматизації склала 6,4%. У перспективі Місяця використання системи дозволить скоротити споживання на 2,8% -3,8 %, що дає близько 3,3% економії на рік.

Перевага автоматизації будинку або квартири:

Безпека. Система знаходиться постійно під наглядом.
Економія. Автоматизація дозволяє відключати світло там, де він не використовується в даний момент. Якщо в приміщенні нікого немає, світло автоматично вимикається. Термостат перевіряє температуру і регулює відповідну для наших потреб.
Автоматизація всіх процесів. За допомогою телефону можна відключати при необхідності світло, коли в будинку немає нікого.
Економія теплової енергії

Незалежне регулювання температури опалення в кожному приміщенні допоможе заощадити значну кількість енергії (більше 30%). Яким чином смарт-пристрої допомагають у зниженні споживання енергії на опалення? У приміщеннях будинку, які використовуються рідко, в них можна підтримувати більш низьку температуру. Таким чином, відбувається повний контроль над температурою в квартирі. За допомогою смартфона, можна регулювати ситуацію навіть на відстані. Крім того, смарт-термостати постійно збирають інформацію про поведінку людей, використовуючи датчики присутності і запрограмовані схеми, щоб адаптуватися до індивідуальних потреб.

Економія грошових коштів

З системою “Розумний будинок” всі члени сім’ї стануть більш відповідальними. Інтелектуальний будинок, оснащений автоматичною системою, допоможе істотно заощадити і оптимізувати домашні втрати енергії і грошей. У довгостроковій перспективі істотно впливає не тільки на домашній бюджет і є інвестицією, яка, безсумнівно, швидко окупиться. При цьому Інтегрування системи» розумний будинок ” вимагає лише порівняно невеликих додаткових витрат на впровадження.

Таким чином, багатофункціональна система автоматизації житлового будинку дозволяє детально ознайомитися з витратами енергії в будинку. Постійний моніторинг, дозволяє домочадцям зрозуміти, яка система вимагає контролю, де необхідно заощадити.