Що пропонує система Розумний будинок для рядових користувачів?

Які варіанти використання можуть запропонувати системи»Розумний будинок”?

Постійний розвиток технологій, прагнення поліпшити якість життя і зусилля виробників дозволяють пропонувати клієнтам нові рішення, що відповідають їх потребам, – все це послужило натхненням для створення систем «Розумний будинок», тобто інтегрованих систем управління, які дозволяють автоматично управляти домашніми установками та обладнанням. Дізнайтеся, як розумний будинок може зробити ваше життя простіше.

Які функції може виконувати система Smart Home?

Система “Розумний будинок” дозволяє підвищити комфорт і безпеку членів сім’ї і надає функціональні рішення, які економлять час і знижують експлуатаційні витрати.

Розумний будинок може, наприклад:

Імітувати присутність членів домогосподарства-система може допомогти створити враження, що люди знаходяться в будинку. Це можливо завдяки таким опціям, як синхронізація підняття і опускання жалюзі, включення світла або навіть відтворення музики. Наприклад, цей варіант охоче використовується людьми, які вирушають у відпустку – завдяки цьому у людини, що спостерігає за будинком, створюється враження, що члени сім’ї не покинули будівлю.
Керувати освітленням-використовуючи систему “Розумний будинок”, ми можемо включати і вимикати світло в будинку і саду на основі заздалегідь запрограмованих сценаріїв або на основі показань датчика руху (що включає світло при виявленні присутності). Це підвищує комфорт і дозволяє економити на рахунках-система може, наприклад, вимкнути світло, яке ми забули відключити.
Регулювати рівень температури в будинку-з’єднання системи з датчиками температури означає, що система «Розумний будинок» може, наприклад, автоматично опускати зовнішні жалюзі, щоб захистити приміщення від надмірного нагрівання або запустити Кондиціонер, коли всередині занадто жарко, і вимкнути його, коли вікно відкрите (щоб кондиціонер не виходив надмірно, споживаючи енергію).
Оповіщення про небезпечні ситуації-система може відправити повідомлення користувачеві або поліції-інформуючи, серед іншого, про спробу крадіжки зі зломом, несанкціоноване відкриття вікон або пожежі.
Керувати домашніми електронними пристроями-це включає, наприклад, управління камерами спостереження, запуск розбризкувачів в саду в певний час або включення і виключення побутової техніки та електроніки.
Спростити повсякденне життя завдяки запрограмованим сценаріям-Персоналізація системи дозволяє адаптувати програму до індивідуальних вимог і потреб – наприклад, щоб бути впевненим, що зовнішні рулонні штори будуть підніматися кожен день в один і той же час, коли ми приступаємо до роботи, щоб ми не витрачали на це завдання свій час.
Надавати інформацію користувачеві через спеціальний додаток. Можливість віддаленого управління системою за допомогою телефону або планшета означає, що навіть далеко від дому ми можемо, наприклад, перевірити, закрили ми двері або двері гаража.
Слід підкреслити, що не кожна система «Розумний будинок» володіє однаковими можливостями і може виконувати всі завдання, перераховані вище. Доступні параметри залежать від обраної системи і її поліпшення. Деякі з них простіше, інші складніше-що, звичайно, також впливає на їх ціну.