Чек-лист потреб розумного будинку

06 Жовтня 2021

Буває нелегко зрозуміти, чи дійсно потрібна система розумного будинку або це просто бажання, наслідувати моді. Спробуємо розібратися разом і визначити основні переваги системи розумного будинку.

1. Комфорт перш за все

Якщо ваше життя настільки насичене, що ви забуваєте про переїзд гостей, коли буквально 5:00 тому домовилися з ними про зустріч? Тоді Розумний будинок-те, що вам потрібно. Розумний будинок створений спеціально для справжніх гурманів комфорту. З ним ви ніколи не забудете будь-яку подію. Розумний будинок має хорошу пам’ять і почне самостійно готуватися до свята або будь-якого іншого важливого події у Вашому житті. Все що потрібно зробити-пару кліків на смартфоні.

Обрадує будинок і тих, хто любить автоматичне управління і намагається впровадити його в своє повсякденне життя. Автоматизація тут можлива завдяки різноманіттю функцій.

2. Величезна територія

Якщо площа будинку перевищує 80 квадратних метрів, то багатофункціональні провідні системи прийдуть на допомогу власникам приміщення. І не має значення будинок це чи квартира. За допомогою функції зонування система розумного будинку самостійно розподіляє тепло і енергоресурси відповідно до потреб мешканців.

Відомо, що чим більше територія я житла, тим більша кількість пристроїв необхідно для ручного управління, а це велика трата часу.

Уявіть собі, якщо в приміщенні більше 70 спліт-систем, як управляти ними? А якщо ще в ньому відсутні смарт системи, нічого не залишається робити як намотувати кола з кімнати в кімнату лише для того, щоб включити кондиціонер або вимкнути його, ну або просто терпіти холод або спеку.

Розумний будинок також має добре оснащену систему відеоспостереження завдяки чому все, що відбувається в будинку відстежується без участі власника. Якщо виникли пожежа або задимлення або ще яке-небудь лихо, вам прийде попередження. Сигналізація охорони а також сигналізація пожежі спрацьовують абсолютно вірно і навіть, якщо ви не вдома, то служби для запобігання лиха можна буде викликати завдяки додатку.

Висновок, Розумний будинок-справжній помічник в економії сил часу і грошей.

3. Довгострокові відсутності

Якщо ви часто перебуваєте не вдома або ж просто це ваша дача, то розумний будинок може повністю забезпечити контроль за житлом на все не 100, а 200%. Виберіть сценарій відсутність і не переживайте що забули вимкнути телевізор або праска. Всі вікна будуть закриті і всі дроти відключені. Щоб ви не витрачалися на енергію, система знизить температуру до мінімальної. Також не варто впадати у відчай власникам вихованців точка за домашніми улюбленцями тепер є кому доглянути. Розумний будинок самостійно може випускати тварину на вулицю а також регулювати подачу корму. Є ще одна цікава функція. Це імітація присутності. Певний час з вбудованих динаміків доносяться голоси або гавкіт собаки також включається світло.

4. Розумний будинок вбереже від зайвих витрат на комуналку

Так, саме так точка Розумний будинок має функцію виключення всього забутого світла, навіть якщо ви десь забули його вимкнути. Тепер, якщо ви настільки сильно економите свої гроші, вам не доведеться, тільки одне натискання і вся електросистема в будинку вимикається, а сам він переходить в режим енергозбереження до вашого приїзду. У вашу відсутність подача опалення також скорочується до 30%.

5. Налаштування безпеки

Якщо в крані раптом протікає вода або плита пропускає газ, то система побачить витік і самостійно перекриє воду а також може вимикати електроприлади. Їли ви все ще сумніваєтеся і турбуєтеся, то не забувайте про систему інтелектуального відеоспостереження. Вона не упустить навіть саму незначну дрібницю.

Як підсумок, спробуйте знайти для себе щось цікаве в цій статті. Знайшли? Якщо ви знайшли хоча б дві корисності для себе, тоді питання придбання розумного будинку – це лише питання часу.

Заявка

Залиште заявку на проектування та встановлення системи розумний будинок прямо зараз і керуйте своїм будинком
дистанційно за допомогою одного кліка