7 переваг розумного будинку

Розумний будинок – це система електронних механізмів, які автоматизовані на поліпшення побутових процесів життєдіяльності людини. Вся система є дуже функціональною і високоінтелектуальною. Без особливого впливу людини Розумний будинок може знизити витрати всіх видів комунальних послуг, подбати про безпеку житла, заборонити вхід на територію стороннім особам, оточити турботою і захистом дітей і т. д.

Функцій, виконуваних розумним будинком величезна безліч! І не дивно, що настільки високорозвинена система відмінно справляється зі своїми обов’язками!

7 переваг розумного будинку
Економія грошових коштів на оплату послуг ЖКГ. Автоматизована система дозволяє заощадити приблизно близько 30% грошей від вартості загальних комунальних послуг. Так як автоматизована система не дозволяє споживати енергію будинку просто так, без потрібної на те необхідності. Система дозволяє залишити в активному стані тільки ті механізми, які використовуються в даний момент. Так, наприклад, якщо вдома нікого немає, автоматично відбудеться відключення світла і в цьому випадку подача електроенергії та опалення зменшиться.
Забезпечення захисту та безпеки від нападу. Система розумного будинку налаштована таким чином, що навіть при найменшій загрозі побутової катастрофи, автоматично надходить сигнал на пульт охорони, і система власними силами намагається запобігти катастрофі (включити сигналізацію, відкрити вентиляцію, перекрити труби). При загрозах злому так само будуть подані сигнали охороні, і включиться світлова і звукова сигналізація. Популярність набирає функція “імітації присутності”, тобто при тривалій відсутності людей система автоматично включає світло на території, показуючи, що в будинку знаходяться господарі.
Максимальний комфорт і зручні розваги. Можна відкривати штори, ставити чайник, провітрювати кімнату, включати музику і багато іншого лише одним рухом пальців.
Не варто вдаватися до допомоги сторонніх осіб в разі тривалого від’їзду. Будинок сам догляне за собою. А до приїзду господарів він може обігріти, провітрити і очистити приміщення для проживання.
Модульна побудова системи. Це дозволяє встановлювати всю систему по частинах, в залежності від стану бюджету.
Захист маленьких дітей від небажаного впливу. У присутності на території дитини, Будинок автоматично заблокує розетки і вхідні двері. Таким чином, будинок-хороший помічник у вихованні дітей.
Постійне спостереження за всім, що відбувається в розумному будинку. Нічого не пройде повз ваших очей. Ваш будинок буде на моніторі екрану 24/7.
Базові функції розумного будинку
Освітлення;
Безпека та захист;
Клімат-контроль;
Мультирум.

Таким чином, Розумний будинок-великий помічник XXI століття. Адже при використанні такої системи у людини в рази підвищуються умови проживання, поліпшується якість його життя, а найголовніше-з’являється можливість економити гроші на більш необхідні потреби. На сьогоднішній день система Розумний будинок набирає все більшої популярності.