5 причин, чому потрібен розумний будинок

Якщо ви мало знайомі з технологіями розумного будинку, то у вас можуть виникати питання про те, чим вони можуть бути корисні саме вам. Щоб відповісти на це питання, давайте розглянемо п’ять причин, чому ви повинні використовувати технології розумного будинку.

Причина №1: Спостереження

Отримання миттєвих повідомлень і даних з датчиків і відеокамер дозволяють здійснювати постійне спостереження за будинком. Віддалене спостереження за будинком-важлива частина розумного будинку, особливо в тому випадку, якщо власники часто залишають його без нагляду. Слід пам’ятати про те, що злодії найчастіше вибирають будинки, які пустують днем, тому працюючим людям обов’язково варто задуматися про систему віддаленого спостереження.

Перебуваючи у відпустці або на роботі, ви зможете контролювати свій будинок за допомогою систем розумної безпеки, таких як камери спостереження, датчики руху та ін.

Причина № 2: Безпека

Хто не хоче відчувати себе спокійно, перебуваючи далеко від дому? Якщо ви весь час думаєте про те, чи не сталася в будинку десь витік води або не забули ви замкнути двері, коли виходили з дому, то вам просто необхідна система розумного будинку. Техніка для розумного будинку дозволить вам запобігти різним ризикам. Наприклад, датчики води можуть реагувати на витоки і попереджати вас про це.

Причина № 3: створення комфорту

Завдяки технологіям розумного будинку ви забезпечуєте собі комфорт і дистанційне керування. Наприклад, ви можете включити кондиціонер за допомогою програми на телефоні, коли ви перебуваєте в дорозі з роботи до будинку, а по приїзду насолодитися комфортною температурою.

Причина № 4: Допомога по дому

Системи розумного будинку допоможуть вам і по дому. Коли ви закінчуєте робочий день голодним, ви захочете приготувати вечерю, коли опинитеся вдома після роботи. Що ж, ви можете попередньо розігріти духовку, коли вас немає вдома. Технології розумного будинку також надаються вам безмежні можливості для управління технікою голосом, так що після стомлюючого робочого дня ви зможете повністю розслабитися, керуючи повсякденними справами зі свого смартфона.

Якщо у вас є домашні тварини, ви можете стежити за ними і отримувати повідомлення про те, чим вони займаються. Ви також можете забезпечити їм годування завдяки системам розумної подачі харчування, спеціально розробленим для домашніх тварин.

Причина № 5: економія електроенергії та грошей

У деяких випадках установка системи розумного будинку здається занадто дорогою, проте в довгостроковій перспективі це заощадить вам багато коштів. Іноді ми забуваємо вимкнути світло, але з системою розумного будинку, коли ви виходите з кімнати, він вимикається автоматично.

За допомогою розумних домашніх помічників ви можете управляти споживанням електроенергії і знаходити рішення, що дозволяють заощадити більше. Ви також зможете отримувати щотижневі та щомісячні аналітичні звіти, які показують, як ви використовуєте енергію. Використання меншої кількості енергії призведе до зменшення витрачених на неї грошей