5 крутих чайників для дому та офісу

03 Березня 2021

Розумні чайники дозволяють підтримувати температуру води, ними можна управляти зі смартфона: включати вранці, наприклад, поки ще не встав з ліжка. Топ-5 найпопулярніших моделей в ціновому діапазоні від 3 до 6 тисяч рублів.

Polaris PWK 1755CAD WIFI IQ Home

Управляти цим чайником від Polaris можна зі смартфона практично на будь-якій відстані від будинку, якщо є підключення до Інтернету. Вбудований контролер температури гарантує якісну роботу в 15 000 циклів. Зроблений чайник з нержавіючої сталі, об’ємом 1,7 літра.

Температуру можна задати від 40 до 100 градусів на панелі або в додатку. Чайник не включиться без води, щоб випадково не зіпсувати прилад. Потужність цього чайника – 2 150 Вт.

Xiaomi Mi Smart Kettle Pro

Цей чайник за обсягом трохи менше – 1,5 літра, потужність теж слабкіше – 1 800 Вт. Але температурний діапазон такий же. Потрібна температура води підтримується близько 12 годин. Внутрішня начинка зроблена з нержавіючої сталі AISI 304, яка доведено нешкідлива для організму.

У ньому теж є захист: не можна включити підставку, якщо на ній немає чайника або в ньому немає води. Працює через загальний додаток для розумного будинку Mi Home. Управляється смартфоном по Bluetooth.

Redmond SkyKettle G203S

Ця модель від Redmond SkyKettle G203S нагріває воду до точно заданої температури. Управляється теж по Bluetooth, на відстані до 15 метрів від смартфона. Але можна задати і віддалене використання через 2 телефон або центральний шлюз для підключення до Інтернету.

Стильний дизайн, в тому числі кольорове підсвічування, яка позначає температуру. Автоматичне відключення після потрібного нагріву, але 12 годин можна підтримувати обраний режим.

Можна злегка підігрівати воду для очищення водопровідної, або налаштувати його для заварки свого улюбленого чаю. Цікаво, що його можна використовувати як нічну лампу, навіть якщо в ньому немає води. Великий обсяг і потужність (2 літри і 2 200 Вт).

Viomi Smart Kettle

На дисплеї чайника від Viomi відображається температура води і можна вибирати стандартні настройки прямо на панелі. У смартфоні можна створити індивідуальні настройки і запрограмувати чайник під свої переваги на кожен день.

Обрану температуру Smart Kettle здатний підтримувати 12 годин при низькому енергоспоживанні. Чайник автоматично вимикається при відсутності води або досягненні високої температури, внутрішні електричні елементи захищені від контакту з рідиною, як і провід живлення. Обсяг цього розумного пристрою – 1,5 л, потужність — 1 800 Вт.

Redmond RK-M171S

Діапазон обраної температури 30 до 95 °С, налаштувати її можна в смартфоні або на панелі самого пристрою. Як і інші моделі, RK-M171S здатна зв’язуватися зі смартфоном безпосередньо через Bluetooth, або через Інтернет за допомогою шлюзу.

Автоматично відключається, якщо його зняти з підставки. Всередині диск з безпечної сталі AISI 304, який дозволяє нагрівати чайник під вибрані параметри. Обсяг – 1,7 л, потужність найвища в нашій добірки — 2 400 Вт.

А, щоб управляти повноцінною системою Розумний будинок, потрібно комплексне рішення. Компанія “MimiSmart” в цьому допомагає!